Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Profesjonalnie i miło. Korzystałam kilkakrotnie i zawsze byłam zadowolona.
~Awa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Odwiedzajcie Kącik Urody!!! wątek zamknięty Pani Kasia to oaza spokoju i profesionalistka, a przebywanie w Kąciku Urody -...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

ocena "kącika urody" wątek zamknięty jestem zadowolona z usług jakie są proponowane w tym gabinecie...
~Alina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Czysta przyjemność :) wątek zamknięty Po raz pierwszy pojawiłam się u pani Kasi w ramach akcji promocyjnej groupon....
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Salon godny Polecenia!! wątek zamknięty Jestem klientem juz od dłuższego czasu , chodzę na drobny zabieg, jestem za...
~Maciej Formela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Jestem stałą klientka i bardzo sobie cenię profesjonalizm Pani Kasi. Usługi...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

Miła, profesjonalna obsługa i przystępne ceny wątek zamknięty Regularnie korzystam z usług pani Kasi. Kameralny salon, z miłą obsługą za...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Super, szczerze polecam. wątek zamknięty Profesjonalna, sympatyczna obsługa. Miłe, czyste miejsce. Polecam.
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

polecam wszystkim! wątek zamknięty Pani Kasia jest profesjonalną kosmetyczyką. Bardzo dba o jakość użytych...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam. Miałam okazję skorzystać z kilku różnych zabiegów i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Pomimo, iż klientka jestem od niedawna bardzo polecam. Przyjemna atmosfera,...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem stałą klientką Kącika Urody. Polecam to miejsce ze względu na miłą...
~Alina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu. Jakość wykonanych usług jest profesjonalna....
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Kameralne sympatyczne miejsce, profesjonalna obsługa, byłam bardzo zadowolona...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Kącik Urody lubię i polecam ze względu na jego kameralność, indywidualne...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim Paniom salon Kącik Urody. Fantastyczna profesjonalna...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Umówiłam się na wykonanie manicure hybrydowego. Nie dość, że ściąganie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Gorąco polecam Salon Kosmetyczny "Kącik Urody" wątek zamknięty Od trzech lat jestem stałą klientką Salonu kosmetycznego "Kącik Urody"....
~Teresa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Polecam!!!!! wątek zamknięty Byłam bardzo zadowolona z jakości zabiegów jak i bardzo miłej i...
~Katarzyna Korbik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Opinia na temat zabiegów przedślubnych wątek zamknięty Witam. W Salonie Kącik Urody skorzystałam z usługi przedłużania rzęs,...
~Joanna siostra Oli :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry