Widok

Salon sukni ślubnych Glamour - Rumia, proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Drogie Forumowiczki! :)

Czy któraś z Was korzystała może z usług salonu Glamour w Rumii na ul Sobieskiego. Proszę o Wasze opinie - jaki wybór, jakie ceny, jaka obsługa, czy jest w czym wybierać. Czatuję na jedną sukienkę z salonu Marietta. Piękna jest. Niestety cena w salonie dla mnie stanowczo za wysoka. Liczę na jakiś komis...Szansa, że trafię na ten sam model sukienki raczej nikła ale może znajdę chociaż coś podobnego. Napiszcie proszę, czy któraś z Was odwiedzała już ten komis i czy byłyście zadowolone.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,
Moja wizyta w salonie bardzo udana.Kupiłam sukienkę za 1200 zł a nowa 3950 zł.Sukienka ideał,obsługa jeszcze lepsza.
Jak ktoś tam nic nie znajdzie to nie wiem gdzie? mają chyba z 500 różnych modeli.Ja osobiście polecam
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 9
To był pierwszy salon do którego pojechałam i... wyszłam z moją wymarzoną suknią :D I na dodatek z najnowszej kolekcji (jeszcze dostępna w katalogach jak i salonach) zapłaciłam za nią mniej niż pół ceny, a jest w stanie idealnym :D Nikt by nie powiedział, że jest to używana suknia :) Panie bardzo miłe i pomocne, świetnie mi doradziły :D Polecam.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 8
No i już po wizycie. Dużo sukienek. Niestety nic dla mnie. Ja szukam całej koronkowej i niestety takiej tam nie znalazłam. Większość na jedno kopyto. Jeżeli ktoś szuka sukni bardzo tradycyjnej - to myślę, że na pewno coś by mógł dla siebie znaleźć. ceny BARDZO atrakcyjne. Wszystkie suknie, w które się wcisnęłam kosztowały 1000zl - 1500zł.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja suknie sprzedali w miesiac( a 9 miesiecy probowalam sama sprzedac i nic )bardzo polecam
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam
Tez polecam,super obsluga i dobre ceny :) wybór ogromny :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5
Paniom które oddają do komisu swoje suknie radze:
-oddać tylko suknie a dodatki sprzedać sobie osobno,
-mimo że w umowie jest wyszczególnione co zawiera sprzedawany zestaw i że cena obejmuje komplet...
Zdarza się ze suknia suknią, ale na wieszaku w salonie można przypadkiem znaleźć swoje bolerko, welon, rękawiczki czy co tam się miało z osobną metką przeznaczone dodatkowo na sprzedaż!!!
-pomijam, że i tak salon bierze dla siebie dużą część, to jeszcze próbują dorobić,
-proponuję zaglądać tam co jakiś czas i sprawdzić czy np. dodatki nie są wystawione na sprzedaż osobno, albo czy suknia nie wisi z metką jeszcze raz taką niż w umowie... dla nich to czysty zysk a Ty się nigdy nie dowiesz na pewno co i za ile poszło.
Generalnie, ja żałuję że nie miałam gdzie trzymać swojej sukni i nie próbowałam jej sprzedać przez dłuższy czas na własną rękę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 20
Witam.Swoją suknię kupiłam w zestawie za 1400 zł było bolerko i welon więc myślę że poprzedni wpis pisze konkurencja. Panie bardzo miłe i pomocne. Suknie piękne i zadbane. Wybór ogromny. Bardzo polecam.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 8

moja siostra sprzedała suknie ślubną za 100 zł a jestem pewna ze za minimum 1000 zł ją wystawili
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również spotkałam się z podobną sytuacją, oddałam suknie do komisu wraz z halka.. Nie sprzedała się więc chciałam ją odzyskać.. Otrzymałam samą suknię bez halki, pani która obsługuje stwierdziła, że halki nie ma..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam nigdy w Życiu!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20
Niestety i ja nie polecam, suknie w wiekszości te z tiulem są w pierwszej warstwie tiulu poniszczone, oczywiście wszystko mozna zauwazyć jak suknia jest zakładana na osobę, tak jak juz jest na osobie tego nie widać. Jak za uszkodzone suknie niektore ceny zdecydowanie zawyżone. Wybor ogromny to fakt, ale oglądajcie dokładnie suknie którą już wybierzecie !!!! Ja przymierzałam głównie tiulowe i dosłownie każda miała jakieś dziury.
Obsługa bardzo miła. Tu zastrzeżeń nie mam żadnych.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12
Jestem po wizycie i piszecie bzdury.
Suknie przepiękne ceny super.
Swoją suknię kupiłam w zestawie za 1500 zł gdzie ta sama nowa kosztuje 4990zł.
Więcej nie dodaje same sprawdzicie to się przekonacie. Ja Polecam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

Szczerze nie bardzo rozumiem. Idzie się do komisu po suknie używaną, może raz może kilka i kogoś dziwi, że jest uszkodzona? Płaci się za taką suknie grosze w porównaniu do nowej z salonu i jeszcze szok, że nie jest idealna i nie pachnie świeżością. Naprawa takiej sukienki nie jest specjalnie droga. Ale ludzie chcą za darmo wszystko jak widać.
A co do tego, że sprzedają ją za jeszcze raz taką cenę... Kogoś to dziwi? Przecież muszą się z czegoś utrzymać. Chyba, że ktoś myślał, że pracują tam ludzie na zasadzie wolontariatu. Osobiście szkoda by mi było marnować czasu, żeby sprzedać suknię osobiście. Ludzie są dziwni i tyle.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jeśli po ślubie chcecie szybko i sprawnie sprzedać suknię to z czystym sumieniem polecam salon Glamour. Moja suknia została sprzedana w niecały miesiąc, Pani właścicielka bardzo miła, a umowa czytelna. Polecam!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jaką prowizję od ceny sukni pobiera salon po sprzedaży? Zastanawiam się nad oddaniem sukni ale chciałabym wiedzieć czy się opłaca :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też się chętnie dowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny prowizja to 35% więc bardzo dużo. Pani nie udziela takich info przez tel. i negocjowanie z nią umowy nie jest możliwe. Jest bardzo mało elastyczna. ogólnie wpsólpracy z nią nie polecam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja polecam .Suknie sprzedali po 3 dniach. a ja próbowałam rok.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jeśli wybierasz się do Rumi to polecam przy okazji wpisać w google evfashion fantazja rumia 720zl 510291125
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie polecam tego salonu pani opryskliwa nie uprzejma. Pozwoliła sobie w nieprzyjemny sposób komentować moja figurę,zachowania tej pani jakby siedziała tam za karę ,umawiałam się telefonicznie na 2 h przymiarki pani po 1h stwierdziła,że czas się skończył,koleżance kazała szukać sukni dla mnie jak wybrała to mi ich nie pokazała tylko schowała je z powrotem ogólnie NIE POLECAM TEGO SALONU opinie negatywne są usuwane.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Myślę że lekka przesada, jeśli masz za dużo a chcesz się zmieścić w coś mniejszego nic dziwnego że jesteś nie zadowolona.Z tego co wiem Panie nie umawiają na 2 godz.tylko na 1 godz.-W końcu ile można mierzyć męczy się i klientka i osoba która obsługuje. Moje odczucia bardzo pozytywne, znalazłam suknię w 15 minut- 3cia przymierzona pasowała idealnie. Ja bardzo polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Weronika.P super.ze ty bylas milo obsluzona. Ja niestety jestem szczupla osoba i mam rozmiar 38 wiec nie mam duzo tuszy.a mowienie klientce w przymierzalni.ze ...myslalm.ze pani jest chudsza to jest nieprofesjonalne. Zero checi pomoc z tej pani strony .Byla opryskliwa odpowiadala na moje propozycje.ze jej nie zalezy bo to klientki zostawiaja suknie i nie musi sie wysilac bo jej nie zalezy. NO przepraszam cie.ale to z tej pani zero profesjonalizmu. Nie oczekiwalam od tej pani skakania nad moja osoba jak w filmach szampany i za wszelka cene narzucaniu sie klienta. Ale chec pomocy i troszke uprzejmosci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Weronika.P super.ze ty bylas milo potraktowana . Ja niestety nie. Jestem szczupla osoba i mam rozmiar 38. Nie wciskam niczego za malego za wszelka cene.zeby udawac przed kolezankami.ze wchodze w 2 rozmiary mniejsze.Wiec nie uwazam.ze rozmiar 38 to.ze mam duzo tuszy.a mowienie klientce w przymierzalni.ze ...myslalm.ze pani jest chudsza to jest nieprofesjonalne. Zero checi pomoc z tej pani strony .Byla opryskliwa odpowiadala na moje propozycje.ze jej nie zalezy bo to klientki zostawiaja suknie i nie musi sie wysilac bo jej nie zalezy. NO przepraszam cie.ale to z tej pani zero profesjonalizmu. Nie oczekiwalam od tej pani skakania nad moja osoba jak w filmach szampany i za wszelka cene narzucaniu sie klienta. Ale chec pomocy i troszke pomocy i fachowej porady.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

suknie piękne i nigdzie nie ma takiego wyboru. Panie bardzo miłe i pomocne. Znalazłam swoją wymarzoną. Bardzo polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Żaden wybór. 3 sukienki przymierzylam rozmiar 40 i dalej usłyszałam nie mam nic dla Pani. Palą przed wejściem do sklepu przy otwartych dzwiach więc każda suknie przydało by się wyprać i przedewszystkim posprzątać w tym salonie ale pewnie szefowa nie ma czasu bo rozmyślania kogo tu zdenerwowac. Najgorszy salon w jakim bylam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Może ty musisz się umyć bo sklep czysty a wybór ogromny.O gustach się nie dyskutuje, ale niektórzy go nie mają.Po twoim komentarzu widać że kultury i ogłady ci brak.Ja polecam ten salon, mega wybór,obsługa bardzo pomocna.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Może muszę ale po co wiedziałam gdzie idę i ze wyjdę z tamtad smierdzaca. Naprawdę nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

jak się nie myjesz to śmierdzisz,he, dalej obrażasz, powinni cię oddać do sądu za obrażanie i naruszanie dobrego imienia nie tylko salonu ale i osób które wstawiają suknie na sprzedaż.
Moim zdaniem salon bardzo przyjazny,i nie widziałam takiego wyboru.Mają chyba z 1000 sukien ślubnych a o wieczorowych nie wspomnę, bo nie widziałam nigdzie takiego wyboru.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Naucz się czytać dziewczyno. Suknie są zasmiardniete dymem tytoniowym. Współczuję pania oddajacym tam suknie każda po wygaśnięciu umowy powinna być wyczyszczona przez szefowom tego salonu. Do sądu he to by z niego nie wychodzili bo nie jestem pierwsza musieli by zamknąć i gdzie wtedy byś się ubierala.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

To ty się naucz czytać, Suknie w salonie sama kupiłam a potem sprzedałam na pewno nie śmierdzą .Widać polską prostaczkę ze wsi .
Nie potrafisz nawet się wypowiedzieć nie obrażając każdego.
Umyj się dziewczyno!!!!!!!!!!!!!!!
Żegnam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kupowałam e salonie swoją Suknie i bardzo polecam. Może nie było tego co szukasz ale to nie znaczy że trzeba obrażać. Ludzie kulturalni nie obrażają. Salon czysty i pachnący a wybór ogromny żarówki sukien ślubnych jak i wieczorowych. Polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

To prawda Pani też kiedyś nakrzyczała na mnie, bo zadzwoniłam z odmową wizyty. Trafiła mi się sukienka w innym salonie. Chyba czasami się tak zdarza i poinformowałam salon wcześniej i zostałam źle potraktowana. Cieszyłam, że tam nie pojechałam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niezła ściema. Chyba nie czytacie tego co piszecie. Salon super. Mega wybór. Jak ktoś chce przepłacać to proszę. Ceny o mniej niż połowę niżej. Panie bardzo miłe. Ja kupiłam i tez6 tam udało się sprzedać. Zawsze znajdzie się jakaś czarna owca której nic się nie podoba.
Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziś znalazłam moja wymarzoną suknię. to już był mój piąty salon, więc mogę co nieco powiedzieć o obsludze. Pani konsultantka świetnie się mną zajęła, wysłuchała jakie mam oczekiwania i dobrala mi kilka pięknych sukni, wśród których była ta jedyna. Wybór niesamowity. Naprawdę można znaleźć perełki za super cenę. Zaskoczył mnie też wybór sukni wieczorowych, ilość przekracza oczekiwania.
Dziękuję bardzo i polecam na 100%.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Weszłam do salonu bez terminu, zupełnie przez przypadek. Miałyśmy nie za wiele czasu do przybycia klientki, a Panie i tak zaoferowały swój wolny czas. Opisanie wymarzonej sukni ślubnej zajęło mi 5 minut - konsultantka znalazła cztery piękne modele spełniające moje wymagania w 1 minutę. Jeden z modeli powalił mnie na kolana - suknia marzeń została wybrana przy pierwszym przymierzeniu. Kolejną niespodzianką była bardzo niska cena jak na taką suknię. Z czystym sumieniem POLECAM SALON! Panie idealnie kompletują dodatki, które też dostaje się po bardzo bardzo korzystnych cenach. Wybór modeli jest ogromny! Suknie są piękne i w dobrych cenach . Dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mega zadowolenie � suknia slubna piękna ! Indywidualne podejście do klienta, co wazne dobre wyczucie oczekiwan klienta,ceny super� uwielbiaaammm wracac do salonu w odwiedziny mają ogromny wybór sukien wieczorowych na każdą okazję. Bardzo polecam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam ten salon/komis, kupilam tam kilka miesiecy temu suknie, objezdzilam w trojmiescie rozne salony z sukniami ale takiego wyboru jak w glamour nie bylo nigdzie. Suknie sa uzywane, ale nie powinno to nikogo zniechecac, wrecz odwrotnie ogromny wybor, do tego ceny 1-2 tys a nie jak w salonach kilka modeli i ceny 3-10 tys. jestem zadowolona ;) polecam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wybór duży. Po wczesniejszym umowieniu Pani z salonu pomocna ale odradzam wszelkie przeróbki. Żeby odebrac suknie przed ukończeniem przeróbek krawcowej (suknia wyglądała coraz gorzej, ślub coraz bliżej, a pani twierdziła ze nie wie czy uda jej się to poprawić i kiedy), dali do wyboru - podpisać, że suknia jest bez zarzutów i usterek i zrezygnować z opłaconego prania-inaczej zagrozili, że sukni nie wydadzą (miesiąc przed ślubem). Pieniędzy za niewykonane pranie nie oddali, za przeróbki kazali zapłacić. Krawcowa, która naprawiała suknię w innym miejscu nie mogła uwierzyć, że takie "poprawki" zrobiła krawcowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja sukienka też była poprawiania. Efekt końcowy spełnił wszystkie moje oczekiwania chociaż naprawdę sporo było przeróbek . Nie czekałaś na efekt końcowy. Ja polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry