Widok

Salon z sukniami we wrzeszczu?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam chodzi mi o salon (nie pamiętam nazwy,ale chyba Beuty-po prawej stronie jadąc od Gdyni) czy któraś z was szyła tam suknie ,pytam bo ceny mają dość atrakcyjne.A i jeszcze jedno czy uszyta bardzo różni się od tej co np. przyniosłyście na zdjęciu,pytam bo pani powiedziała że może troszeczkę odbiegać od tej na zdjęciu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba nie o beauty mowisz tylko o elja. W beauty mają kilka kolekcji i nie szyją z przyniesionego zdjęcia a w elja nie ma problemu. Wiadomo ze sie troche rozni bo to zalezy na przykład od koronki którą dysponują. Ja kupowałam suknie w salonie beauty z kolekcji solange i byłam bardzo zadowolona a o ELJA musisz pogrzebac na forum bo kilka razy sie przewijał wątek.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie czodzi mi o salon na wysepce ale ten na przeciwko po prawej jadąc od gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba lissa ferrera o ile pamiętam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na wysepce jest jeszcze jeden- lilea niezbyt polecany- ja teznie byłam zadowolona z obslugi. Jak jedziesz z gdyni to zarz za remontowanym skrzyzowaniem po prawej jest salon beauty a dopiero w nastepnym ciągu budunków jest elja- tez po prawej. Po lewej zas jest wysepka i salon lilea

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karcia lisa ferrera od pol roku jest w gdyni:))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie - zawiecha ;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

do góry