Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fatalnie jest wątek zamknięty Niska ocena tylko dlatego, że kobieta, która badała wzrok popełniła ogromny...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Galeria Wzroku wątek zamknięty Życzliwa, pełna radości i zaangażowania obsługa, z indywidualnym podejściem...
~Marcela Szwonka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Soczewki, które zamówiłam w tym salonie dobrze mi służą. Oko nie jest suche,...
~Kaska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Od kilku lat korzystamy z usług Hilarego i nigdy się nie zawiedliśmy. Bardzo...
~W.K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Nie polecam! wątek zamknięty Obsługi klienta to pracownicy Ocular Canada uczyli sie chyba w czasach PRL-u!...
~Zuzanna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

AS - opinia wątek zamknięty Od lat korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani Bożeny Słupskiej.Zawsze miła...
~AS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Gorąco polecam ! wątek zamknięty - Duży wybór oprawek, które są w przystępnych cenach - Świetna obsługa...
~J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

Optyk w przychodni wątek zamknięty Polecam! Bardzo ładne okularki za całkiem przystępną cenę, bardzo miła obsługa.
~Wojciech
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Okulary progresywne wątek zamknięty Mam skomplikowaną wadę wzroku i dotychczas miałam problem z przyzwyczajeniem...
~Ania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

Wspaniały salon optyczny wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo sympatyczna, i przede wszystkim pomocna, obsługa....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty Ja jestem zadowolona zarówno z ofert salonu, jak z obsługi. Panie potrafią...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Na pewno tam wrócę! wątek zamknięty Ten salon optyczny jest fenomenalny! Przede wszystkim Pani obsługująca jest...
~Sandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Goraco polecam wątek zamknięty Tanio, profesjonalnie, szybko, z uśmiechem na twarzy. Wszystko to cechuje...
~Gdynia moje miasto
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Trafiłam do OOG przypadkiem (zaczepiłam w CH kobietę w cudnych...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

z groupona super wątek zamknięty zamówiłem szkła kontaktowe. wszystko sprawnie i super. czas czaekania na...
~gibki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Bardzo kompetentna Okulistka wątek zamknięty Niedawno skorzystałam z porady okulistycznej i zakupu okularów. Pani Doktor...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Doskonały zakład optyczny. wątek zamknięty Pełne zaangażowanie poczynając od badania poprzez dobranie odpowiednich...
~fotografik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Właścicielka kłamie w żywe oczy. Wcisnęła mi po reklamacji inne oprawki....
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

Optometrysta wątek zamknięty Skandaliczna obsługa-Pan był nerwowy i miał problem z ustaleniem...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Najgorsza placowka VE jaka znam wątek zamknięty Bylismy dzis w salonie (3osoby do kupna okularow). Okulary a w zasadzie ich...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1047

postów

912

wątków

do góry