Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Skandaliczny poziom obslugi klienta! wątek zamknięty Podstawowa sprawa to nieobecność personelu przy stanowisku glównym do...
~Basia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 października 2007

Polecam wątek zamknięty Oceniam bardziej zaklad optyczny niz okuliste. Sympatyczne i elastyczne...
~hiolka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 września 2007

porażka wątek zamknięty Badanie dnia 27.06.2007, zamówione soczewki.....wg obsługi są na magazynie i...
~rozczarowany
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

Polecam ten salon. wątek zamknięty Ceny umiarkowane,do uzgodnienia.Miło,szybko i profesjonalnie.Polecam.
~Z.M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2007

już niestała klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo kiepski kontakt z klientem, zwłaszcza telefoniczny - same minusy....
~już niestała klientka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lipca 2007

Nie dobrze wątek zamknięty W ciągu 1,5 roku 2 razy zmieniałam tam okulary w końcu jak poszłam do innego...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 lipca 2007

Bardzo przystepne ceny wątek zamknięty jestem zadowolony , taniej niz w megaszopach bo tam reklama swoje a ceny...
~Piotr
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lipca 2007

bardzo zła jakość usługi wątek zamknięty długi czas oczekiwania, cztery dni... zły dobór soczewek, nie dbają o...
~dziadek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 czerwca 2007

super optyk - polecam wątek zamknięty jak dla mnie rewelka!!! Super doradztwo, ceny do ugadania i bardzo...
~mietek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 maja 2007

POLECAM !!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, profesjonalna porada, duży wybór oprawek, przystępne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 maja 2007

POLECAM!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo miła i kulturalna osoba, widać to od razu jak się wchodzi do salonu....
~FRYCU
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 maja 2007

chyba najtańsze okulary w centrum..... wątek zamknięty chyba najtańsze okulary w centrum.....
~remek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1047

postów

912

wątków

do góry