Salsa Club

Kursy tańca

Gdańsk, Subisława 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Asia - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Instruktorzy prezentują...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

henryk nowicki - opinia wątek zamknięty nikt nie zostaje bez propozycji dla siebie. nie masz partnera pomagają....
~henryk nowicki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2019

Polecam! wątek zamknięty Nauka salsy wydawała się rzeczą trudną ale mając tak dobrych instruktorów...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

Super !!! wątek zamknięty Rok temu tu trafiłem, po wielu nieudanych próbach nauki w innych szkołach....
~piotr
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Szkoła dla każdego wątek zamknięty Gorąco polecam, spróbuj a nie pożałujesz. Ja już, nie wyobrażam sobie...
~kicia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Bardzo przyjazna szkoła wątek zamknięty Polecam serdecznie, bardzo przyjazna szkoła. Chodzę na zajęcia do Mikołaja i...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Godna polecenia szkoła tańca wątek zamknięty Bardzo przyjazna kursantom profesjonalna szkoła. Nikt nie jest tu traktowany...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2015

Idealna szkoła wątek zamknięty Bardzo polecam, jestem kursantką już drugi rok. Miła atmosfera, profesjonalni...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

ODRADZAM - AMATORKA wątek zamknięty Totalna amatorka! Taniec towarzyski dla par... jakiś żart jak weszłam i...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Salsa Club - NIE POLECAM! wątek zamknięty Witam! Postanowiłam napisać opinię ku przestrodze bo jeszcze widać nikomu się...
~Ana
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2010

Wszystki polecam wątek zamknięty Świetni instruktorzy (mili, przyjaźni i zawsze z uśmiechem na twarzy), bardzo...
~carla
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

Salsa Club wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Właśnie u nich "złapałam" bakcyla do tańca. Sala...
~Ana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry