Byłam tam na wizycie z 2 tygodnie temu, i niby wszystko ok. Długo szukałam jakiegoś odpowiedniego dentysty a mojej mamy koleżanki z pracy właśnie tutaj chodzą i same i z dziećmi i strasznie zachwalały i polecały tego dentystę więc zapisałam się na wizytę. Wszystko było ok, profesjonalna obsługa i podejście do pacjenta, widać było że znają się na tym co robią. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz- znieczulenie wszędzie jest płatne i kosztuje ok 30 zł obojętnie czy w prywatnych gabinetach czy w państwowej przychodni, nie pomyślałam o tym ale ostatnio rozmawiałam ze swoją koleżanką i ona mnie się zapytała czy pytały mnie czy chcę znieczulenie( i tak bym je wzięła) a ja że nie tylko powiedziały że mnie teraz znieczulą i poczuję ukucie i tyle, na co moja koleżanka że to dziwne bo zawsze pytają czy chce się ze znieczuleniem czy też nie bo to koszt 30 zł i czy oni w takim razie w tym eurodencie narzucają znieczulenie ja sobie myślę że nie wiem( bo w innych prywatnych pytają o takie rzeczy), również musiałam zrobić zdjęcie, ponieważ tak było łatwiej pani dentystce oczywiście mi to tam nie przeszkadzało, potem zapłaciłam tylko właśnie zastanawiające jest to czy zapłaciłam tylko za plombę ( jeden ząb do leczenia) czy też za zdjęcie i znieczulenie. ale ogólnie oceniam pozytywnie