Widok

Samotna matka z dzieckiem

Witam jestem mloda mama z dzieckiem nie mam rodziny w gdansku od nikogo nie mogę liczyc na pomoc gacet wyrzuca mnie z mieszkania . Gdzie sie udac ? Pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam, dlaczego facet wyrzuca Cię z mieszkania? Są jakieś powody? Jakby coś ja mam mieszkanie i mieszkam sam. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możliwe że bije mu na dekiel,więc trzeba na warsztat i naprostowac go.Są pewne instytucje które reagują na tak bydlece zachowanie.(Jeżeli
żadna instytucja nie pomoże,trzeba reagować w inny sposób)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Młoda Mamo, przeczytaj tutaj: http://www.interwencjakryzysowa.pl/osrodki-interwencji-kryzysowej/2354
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po prostu dziecko nie jest jego a poznal nas jak mloda miala kilka miesiecy . Nie traktuje jej jak wlasnej corki a ja jestem potrzebna kiedy mu sie cos zachce .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hmmm-nie masz wyjścia więc on to wykorzystuje.Jak długo to będziesz znosic?Takie przynieś ,podaj pozamiataj..Uciekaj,bo z jego strony na pewno nie będzie miał dla was szacunku.!!Uciekaj.......!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie mam uciec nie mam gdzie muszę to znosic i tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skoro MUSISZ to znosić, to po co ten wątek?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda tylko że przez te MUSISZ dziecko na tym cierpi.......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, matce nie chce się kiwnąć palcem żeby coś zmienić, woli za to szukać porad na forum. Zatem moja rada jest taka: oddaj córkę do domu dziecka, bo jej los jak widać jest dla Ciebie najmniej istotny, a potem zadawaj się z jaką tylko patologią masz ochotę! To, ze Ty chcesz znosić takie traktowanie, nie znaczy że niewinne dziecko tez musi. I tak, ja wiem że łatwo się krytykuje jak sie nie jest na Twoim miejscu, ale widzisz, ja nie zrobiłam sobie dziecka z żadnym patusem, który mnie od razu zostawił (a nie mowie, że spotykałam się z samymi idealnymi facetami, po prostu jak tylko zauważyłam, ze np. za bardzo lubi alkohol albo jest niechętny do pracy to wiałam ile sił, zamiast sprawić sobie z nim dzidziusia) i inne moje życiowe decyzje doprowadziły mnie tu gdzie jestem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

To tylko kwestia tego, że nie zaszła Pani w ciąże z tami "złymi" partnerami..nie osądzaj a nie będziesz osądzony....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co ty myślisz, ze to takie łatwe odejsc z dzieckiem ? bez pieniedzy, bez zadnych mozliwosci... proponuje d**ilu nie udzielac rad i zajmij sie swoim zyciem piczko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1


Dałam Ci namiar na Centrum Interwencji Kryzysowej. Mają tam hostel, mogą doradzić, co potem. Umów się na rozmowę i pojedź tam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do pracy kobieto! Dziecko do przedszkola czy szkoly.... Wynajmij cos i tyle i nie pisz ze ciężko znaleźć prace. Nie wiem jakie masz wykształcenie ale napewno cos znajdziesz. I nie nazywaj swojej corki mloda.... Zero poszanowania....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dokładnie..Praca ,nowe otoczenie dla ciebie i twojej córki dobrze zrobi.Jeżeli tylko chcesz nic na siłę..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem ciekaw jak to wygląda z jego strony. Może po prostu czuje się traktowany jako dawca mieszkania i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nigdy nie pozna się tak do końca jak było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochanowskiego 7a Gdańsk- dom Samotnej Matki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dom Samotnej Matki w Matemblewie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lub jak pisano powyżej, namiar na Centrum Interwencji Kryzysowej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli dalej pomocy to daj znac pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domy samotnej matki? Fundacje wspierające kobiety? Jakieś centra pomocy ofiarom przemocy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chcesz to jestem wstanie ci pomóc Ale jesli spozywasz alkohol czy inne srodki to tacy ludzie nie mogą liczyć na pomoc wyślij mi numer czy Messenger jakiś namiar do siebie pozdrawiam krzysiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj czy jeszcze masz problem z swoim facetem i mieszkaniem dla siebie i dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Napisz czy jeszcze masz ten problem,pytam bo minęło 2lata.A mógł bym pomóc może.Cezary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kobieta

Rozczarowana (3 odpowiedzi)

Nie polecam Krzysztofa Szponara nie wywiązuje się ze spraw do końca lub nie załatwia ich wcale a...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (54 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

do góry