Widok

Samotny tata

Czy samotny tata po 30stce jeszcze może poznac kogoś???Dodam,że dzieci na codzień mieszkają ze swoją matką,ja je odwiedzam w tygodniu i zabieram do siebie na weekend....dałem kilka razy ogłoszenia,ale bez skutku...dodam,że nie interesuja Mnie seks przygody,szukam stabilizacji,w perspektywie związku partnerskiego na dobre i na złe....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
Spotkaj Mnie,bo chyba rzeczywiście myslimy podobnie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem za :))
Mogę nawet trzymać za Was kciuki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe dobre :)

nigdy nic nie wiadomo :)

a publiczne trzymanie kciuków może tylko pomóc ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze,nie wiem jak do Ciebie napisac prywatną wiadomość... :-(....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie da się, bo nie jestem zalogowana :(

podaj swój nr gg to napiszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę bardzo:28 62 47 32 :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
He i będzie forumowe małżeństwo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj Bóg ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Isztar, wykorzystanie moich talentów w pracy mile widziane, a pracy akurat szukam;) Oferty można składać na PW:P
Bycie ojcem jest trochę bardziej skomplikowane. I to co mnie odstrasza, to brak realnych możliwości zapewnienia dziecku czegokolwiek, nawet tak podstawowego jak bezpieczeństwo.
Potrafię zrozumieć małolaty, ale nie umiałbym odpowiedzieć swojemu na proste pytanie (często wypowiadane przez zbuntowane małolaty i nie zawsze tylko przez małolaty), a pytanie to brzmi:
"Dlaczego powołałeś mnie na ten świat?
Nieistnienie byłoby lepsze!"

A moje pytanie do user_137693606884 mimo że było żartem nie było bezzasadne, bo jeśli nie płaci, to kolejna kobieta powinna mieć świadomość że jeśli ona będzie miała z nim dziecko i się rozstaną to też nie będzie płacił. Jeśli natomiast płaci, to znaczy że spora część jego wypłaty idzie do innej kobiety, co osłabia jego potencjał jako odpowiedniego kandydata na męża i ojca.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"He i będzie forumowe małżeństwo"

Nie pierwsze. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie szukam matki dla swoich dzieci,,bo one matkę już mają,owszem,płacę na nie,ale kobieta ktora ma dzieci powinna i to zrozumieć...jesli tego nie zrozumie to nie zrozumie całej istoty sprawy....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dbasz o swoje to i o cudze będziesz...
powodzonka
na maila osobno ci pozycze--I.;]
----
a były już forumowe sluby?
----
Anty--znowu cos motasz...z tymi dziecmi;]
masz uprawnienia pedagogiczne?
------
pomózcie mi w małym problemie-nie chce mi się pisać osobno-tylko o konsultacje proszę---
czy prawidłowe jest-----"Jeszcze Polska nie zgineła KIEDY my zyjemy..."
ja uczyłam się PÓKI my zyjemy-i wydaje mi się to sensowne..?
?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=AJsWz9SlpfA

... kiedy my żyjemy

Małżeństwa są (przynajmniej jedno), ślubów jeszcze chyba nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zapędzajcie się tak z tymi ślubami, małżeństwami ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie są fakty, a z tymi się nie dyskutuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no skoro się nie dyskutuje to siedzę cicho ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow...bierzemy ślub,szkoda tylko,że nic o tym nie wiemy :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojj tam, czepiasz się :) po co mamy wiedzieć ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślubu nie będzie....nie mam garniaka ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry