Widok

Samotny tata

Czy samotny tata po 30stce jeszcze może poznac kogoś???Dodam,że dzieci na codzień mieszkają ze swoją matką,ja je odwiedzam w tygodniu i zabieram do siebie na weekend....dałem kilka razy ogłoszenia,ale bez skutku...dodam,że nie interesuja Mnie seks przygody,szukam stabilizacji,w perspektywie związku partnerskiego na dobre i na złe....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
Nie wiem, czy to przeczytasz, ale zaryzykuję:) user_137693606884 - jestem samotną mamą, nie szukam na siłę, bo nic na siłę. Brakuje mi drugiego człowieka, mężczyzny, przyjaciela. Nie szukam lovelasa (bo takiego miałam), a to źle wróży, taki sam z łańcucha sie zrywa. Nie szukam bogacza, bo takiego miałam i patrzenie na szczęście przez pryzmat pieniędzy zakłóca moją wartośc i wartość uczuć. Wille miałam, zostawiłam ją i wyszłam z przysłowiową walizką. Teraz mam wystarczająco dobra pracę, by pozwolić sobie na szaleństwa, mam mieszkanie, dośc ładne, mam samochód - jeszcze jeździ to najważniejsze. Czego brak? - Ciebie, obok na sofie przy filmie i lampce wina. Zaufania, uczucia, motylków w brzuszku. Mam 35 lat i chcę, by ktoś był!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna mama

Witam jestem samotna mama chciałabym poznać jakieś miłego odpowiedzialnego mężczyne z którym można porozmawiać karolinawrobel1988@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie,nie znalazłem,bo przestałem szukać.... jakoś zniechęciłem sie do poszukiwań i do tego forum....pozdrawiam gorąco i poklepcie jeszcze na mój temat....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
megi.p1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie pytanie. Znalazłeś kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyszła MAMO---znajdziesz sobie kogos
młoda kobietka z ciebie ..a dzieciatko małe ktoś pokocha

daj nam znac "jak ci poszło"
z tym maluszkiem
zycze ci szybciutko i bezproblemowo
dużo ciepła i całuski dla maluszka od strony pepuszka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty i Twój synek to nie prawdziwa rodzina? :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@przyszła mama - trzymam kciuki i powodzenia. Samotne macierzyństwo nie jest proste, ale możliwe.
No i oczywiście życzę, aby udało się KOGOŚ spotkać i stworzyć rodzinę :D
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) samotny tato:) nie trać wiary,ja nie tracę. Mam 29 lat, jestem w 8 miesiącu ciazy i najwazniejszy czas przyjdzie mi przezyc w samotnosci. Nadzieja jest ... i marzenie o wlasnej rodzinie. Takiej prawdziwej.. dla mnie i mojego synka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest nowy wątek na "wspólny wyjazd/impreza" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej - może ustalimy nowe spotkanie - dopiero znalazłam wątek - pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha, masz zaległości :)

Dwudziesty aktualny, jeszcze przed Tobą więc zbieraj siły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uojezó się tu dzieje. Ogarnę niebawem. 20-go aktualne czy już jest po 20-tym ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"...tylko trzeba znaleźć jakąś fajną górkę , nalepiej blisko szpitala"

Nie ma to jak odrobina defetyzmu. Zabawa na sankach raczej nie jest sportem ekstremalnym.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie.... :D
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łee, a miało być tak pięknie :D haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mama30plus

łeeeeeeeee :-(
co za Szkodnik ... :-)

w takim razie przekładamy
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Majka a nas na spotkaniu nie będzie bo Szkodnik ospę ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W najgorszym przypadku bałwanka ulepimy :)

Ja jednak myślę, że panowie nie zawiodą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@isztar i @Mama30plus

to się uśmiałam razem z Wami :-)

jest tylko jeden mały problem - o tych sankach piszą same baby. Jak tak dalej pójdzie nie będzie kogo sadzać z tyłu :D
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam geja (85 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

do góry