Widok

Samotny tata

Czy samotny tata po 30stce jeszcze może poznac kogoś???Dodam,że dzieci na codzień mieszkają ze swoją matką,ja je odwiedzam w tygodniu i zabieram do siebie na weekend....dałem kilka razy ogłoszenia,ale bez skutku...dodam,że nie interesuja Mnie seks przygody,szukam stabilizacji,w perspektywie związku partnerskiego na dobre i na złe....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ale się wątek rozwinął.... nie wiem,śmiać się,czy płakać????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pomysł ciekawy. Chodziło o samotnych ojców ale to kobiety wzieły sprawy w swoje ręcę. User płacz ze szczęścia .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry pomysł
w końcu ktoś z gadania do czynu przeszedł.

a może zrobić Oliwy,czy parku---- centralny punkt zbiorczy samotnych mamusiek ,tatusków i bezdzietnych w jakies określone dni
taki alert poszukiwaczy partnera
to piękne miejsce( i takie uduchowione) -dobre do zabawy i na randki i jakby się "sparowani" spieszyli to maja szanse od razu się "uswiecic" w katedrze?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@isztar
Zobaczymy ile samotnych rodziców przejdzie z tego gadania do czynu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja tym razem nie mogę,bo wyjezdzam
ale to moje ulubione miejsce w gdansku wiec
fajnie byłoby gdybyśmy np. zima porzucali się w parku sniezkami---o tej porze w swietle latarni jest tam przecudownie!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się pisze na rzucanie śnieżkami w parku Oliwskim.

Świetna sprawa :-)

Na sanki też chętnie pójdę. Minionej zimy jeździłam na sankach na Łysej Górze. Myślę, że miałam frajdę nie mniejszą niż dzieciaki :-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to nie zapomnijmy o tym pomysle
możemy następne ognisko na przymorzu zmontować kiedyś tam
jest miejsce wyznaczone..i las i morze i stawy--tez piekna okolica
i do autobusu,tramwaju blisko
po przyjeździe jestem chetna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może coś w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale mam nadzieję, że już na sanki to wstęp będą mieli wszyscy, a nie tylko samotni rodzice? Ja jestem jedynie matką samotnie wychowującą 2 koty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko kafka - damy radę :)

tylko pożycz sanki od kotów :D
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam sanek, koty też niestety nie. Ostatnie sanki z jakimi miałam do czynienia były połamał, na szczęście i tak nie były moje, więc niewielka strata :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kafka to może trzeba zakupić jabłuszko - zwane też d..olotem ;) Na rzucanie śnieżkami też się piszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak chyba będzie trzeba zrobić Blysk_kotka :)
Do zimy daleko, a teraz też by się jakaś rozrywka przydała, pozostaje chyba tylko tarzanie się w liściach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sankami można się wymienić albo jeszcze lepiej PARAMI siadac
np. z tyłu facet-dla zabezpieczenia
(i szybciej w trakcie jazdy zleci:)
-widze to i mam błogi uśmiech ........
czym wy się martwicie,że sanek nie macie
najlepiej zjezdza się na kartonie..oponie...

prawda to, że w każdym dorosłym dziecko jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kafka - może jeszcze nie za późno na zbieranie kasztanów i tworzenie kasztanowych ludzików ;)
jazda parami :D zbrzmi nieźle - tylko trzeba znaleźć jakąś fajną górkę , nalepiej blisko szpitala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@isztar

Ja też to widzę i również uśmiech mam...:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@isztar i @Mama30plus

to się uśmiałam razem z Wami :-)

jest tylko jeden mały problem - o tych sankach piszą same baby. Jak tak dalej pójdzie nie będzie kogo sadzać z tyłu :D
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W najgorszym przypadku bałwanka ulepimy :)

Ja jednak myślę, że panowie nie zawiodą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Majka a nas na spotkaniu nie będzie bo Szkodnik ospę ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mama30plus

łeeeeeeeee :-(
co za Szkodnik ... :-)

w takim razie przekładamy
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry