Widok

Samotny tata

Czy samotny tata po 30stce jeszcze może poznac kogoś???Dodam,że dzieci na codzień mieszkają ze swoją matką,ja je odwiedzam w tygodniu i zabieram do siebie na weekend....dałem kilka razy ogłoszenia,ale bez skutku...dodam,że nie interesuja Mnie seks przygody,szukam stabilizacji,w perspektywie związku partnerskiego na dobre i na złe....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
Takie są fakty, a z tymi się nie dyskutuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zapędzajcie się tak z tymi ślubami, małżeństwami ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=AJsWz9SlpfA

... kiedy my żyjemy

Małżeństwa są (przynajmniej jedno), ślubów jeszcze chyba nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dbasz o swoje to i o cudze będziesz...
powodzonka
na maila osobno ci pozycze--I.;]
----
a były już forumowe sluby?
----
Anty--znowu cos motasz...z tymi dziecmi;]
masz uprawnienia pedagogiczne?
------
pomózcie mi w małym problemie-nie chce mi się pisać osobno-tylko o konsultacje proszę---
czy prawidłowe jest-----"Jeszcze Polska nie zgineła KIEDY my zyjemy..."
ja uczyłam się PÓKI my zyjemy-i wydaje mi się to sensowne..?
?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie szukam matki dla swoich dzieci,,bo one matkę już mają,owszem,płacę na nie,ale kobieta ktora ma dzieci powinna i to zrozumieć...jesli tego nie zrozumie to nie zrozumie całej istoty sprawy....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"He i będzie forumowe małżeństwo"

Nie pierwsze. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Isztar, wykorzystanie moich talentów w pracy mile widziane, a pracy akurat szukam;) Oferty można składać na PW:P
Bycie ojcem jest trochę bardziej skomplikowane. I to co mnie odstrasza, to brak realnych możliwości zapewnienia dziecku czegokolwiek, nawet tak podstawowego jak bezpieczeństwo.
Potrafię zrozumieć małolaty, ale nie umiałbym odpowiedzieć swojemu na proste pytanie (często wypowiadane przez zbuntowane małolaty i nie zawsze tylko przez małolaty), a pytanie to brzmi:
"Dlaczego powołałeś mnie na ten świat?
Nieistnienie byłoby lepsze!"

A moje pytanie do user_137693606884 mimo że było żartem nie było bezzasadne, bo jeśli nie płaci, to kolejna kobieta powinna mieć świadomość że jeśli ona będzie miała z nim dziecko i się rozstaną to też nie będzie płacił. Jeśli natomiast płaci, to znaczy że spora część jego wypłaty idzie do innej kobiety, co osłabia jego potencjał jako odpowiedniego kandydata na męża i ojca.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Daj Bóg ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
He i będzie forumowe małżeństwo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę bardzo:28 62 47 32 :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie da się, bo nie jestem zalogowana :(

podaj swój nr gg to napiszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze,nie wiem jak do Ciebie napisac prywatną wiadomość... :-(....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe dobre :)

nigdy nic nie wiadomo :)

a publiczne trzymanie kciuków może tylko pomóc ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za :))
Mogę nawet trzymać za Was kciuki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spotkaj Mnie,bo chyba rzeczywiście myslimy podobnie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to nie było ocenianie Ciebie.

Po prostu napisałam, jak jak to widzę.

Chociaz staram się wierzyć, że spotkam kogoś kto będzie myslał tak jak Ty :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widzisz,oboje mamy złe doświadczenia,choc ja wiem,że większość facetów szuka przygody,ja akurat się do nich nie zaliczam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Zauważyłem,że kobiety (często samotne matki) szukają nie wiadomo jakiego ciacha,najlepiej z willą basenem i broń Boże,żeby miał dzieci,czy byłą żonę,....ja w takim przypadku proponuję zawsze najpierw spojrzeć na siebie..."

no widzisz, ja się z Tobą nie zgodzę. Ja jestem samotną matką i mam wrażenie, że mężczyźni (szczególnie Ci po przejściach) szukają kobiety tylko do rozrywki. Nie myślą o związkach....

I tak każde z nas ma swój punkt widzenia :)

Ale uważam, że może mamy jeszcze szansę na szczęście :) Tak myślmy. Grunt to pozytywne nastawienia :)

Chociaż łatwo powiedzieć...

Trzymam kciuki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
--miejmy nadzieje że nie wszyscy kalkulują cały czas
w razie czego to możemy popełnić razem sepuku a wcześniej się urzniemy--jak już nadziei zabraknie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry