Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grawerowanie wątek zamknięty Czy można zamówić wygrawerowanie napisu? Jakie terminy i ceny?
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Dobra jakość wyrobów, bardzo dobre wykonanie napraw wątek zamknięty Serdecznie polecam Jubilera Samuels w Pruszczu Gdańskim. Jubiler ten oferuje...
~Studentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Odebraliśmy obrączki! wątek zamknięty Jesteśmy szczesliwi, ze mogliśmy zakupić u Pana Marcina tak cudowne obrączki!...
~Karolina i Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 marca 2018

Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Nie polecam. Brak mi słów aby opisać jak mnie potraktowano jako klientkę.
~Ewa
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Naprawa bransoletki wątek zamknięty Oddałam złotą bransoletkę do naprawy. Po dwóch dniach urwała się dokładnie w...
~Ewa
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Szybka profesjonalna i rzetelna obsługa
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Jubiler wykonuje swoją pracę rzetelnie i profesjonalnie. Rzeczy które może...
~-pani od bransoletki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Polecam.... wątek zamknięty Po tym, jak w wielu punktach usługowych nie naprawiono mi ulubionej...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam w 100%! Profesjonalna, bardzo mila obsluga.
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

POLECAM wątek zamknięty Serdecznie polecam uslugi jubilerskie zakladu Samulel's. Z usług korzystałem...
~Dominik
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Zdecydowanie na tak! wątek zamknięty Sklep, jak i przejrzysta strona internetowa, zrobiły na mnie ogromne...
~Cecylia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Precyzja w każdym calu wątek zamknięty Moja przyszła żona ma już od Pana Marcina kolczyki na uszach,pierścionek na...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

POLECAM !!!! wątek zamknięty Polecam serdecznie sklep Samuel's. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego...
~Madzia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Złota rączka wątek zamknięty W zakładzie zakupiłam pierścionek i naprawiałam dwa łańcuszki. Usługa...
~Monika
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Wspaniały artysta wątek zamknięty Samuel's to magik ! Tylko ten jedyny jubiler potrafił naprawić pierścień...
~Ola
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Dobry jubiler. wątek zamknięty Zakupu dokonałem w styczniu 2014 na urodziny połówki. Kolczyki wydawać by się...
~Marek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry