Sandra Jaśmina

Wróżka

Banino, Świerkowa 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełna pasji Dobra Duszyczka wątek zamknięty Bardzo Miła Dobra Duszyczka☺ Dziękuję Ci Sandro za skrzydła, Dziękuję za...
~Krzyś
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Sprawdzalność wątek zamknięty Jestem ciekawa czy te wróżby sie sprawdzają? Ktoś był?
~Pamela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Wspaniała Kobieta wątek zamknięty Pani Sandra pomaga i wspiera mnie od roku. Kiedy stoję przed trudną decyzją,...
~Hanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Magdalena wątek zamknięty Do Sandry chodzę systematycznie od września. Pojawiłam się w stanie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Arkadia wątek zamknięty Pani Sandra - ... Mogłabym pisać godzinami . Sprawdzalność to 100% Mądrość ,...
~Antonina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Wróżka wątek zamknięty Miła kobieta,opowiada bajki,które się nie sprawdzają
~As
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Bardzo pozytywne doradztwo,dużo informacji. wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym i rzeczowym podejściem.Sama...
~Elwira
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Sandra jest świetną wróżką i numerologiem. Bardzo wiele widziała z kart...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Pani Sandra posiada bardzo dużą wiedzę ezoteryczną jak i psychologiczną....
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

ODMIENIONY KONRAD wątek zamknięty Pani Sandra to prawdziwy skarb, dzięki umiejętnościom jakie posiada pomogła...
~KONRAD
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Oddana Basia wątek zamknięty Pani Sandro, kolejny raz pragnę podziękować, postawiła mnie Pani na nogi,...
~Basia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

SPRAWDZA SIĘ!!! wątek zamknięty Dziękuję za spotkanie Pani Sandro,po pół roku muszę przyznać,że większość...
~Krystian
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

100% zadowolenia! wątek zamknięty Z Panią Sandrą spotkałam się ponad miesiąc temu. Dziś nadszedł czas na...
~Malinna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Bardzo dobra profesjonalistka wątek zamknięty Krótko i na temat: Polecam. Ogromna wiedza i intuicja, brak wciskania kitu o...
~Bożena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Bardzo mi pomogła... wątek zamknięty Byłam u Sandry pierwszy raz. Jestem pod wrażeniem tego co usłyszałam. Bardzo...
~Marzena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Rozmowa Skype wątek zamknięty Tym razem rozmowa przez Skype - nie powiem, wygodniejsze i bardziej swobodne....
~wiola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Pełna sprawdzalność wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem! Boska!!! Wszystko się sprawdziło, dlatego byłam jeszcze...
~Fabiola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

Konsultacja telefoniczna wątek zamknięty Kiedy dowiedziałama się, że Wróżka Sandra nie przyjmuje już osobiscie...
~Malwina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

jestem na tak. polecam wątek zamknięty pelna trafnosc analizy numerologicznej. jestem usatysfakcjonowana....
~joannis
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

Pełna Trafność wątek zamknięty Trafna analiza przeszłości i przyszłości. Przyszłość wyczytana z kart już się...
~Darjah
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry