Sanus Pede

Podolodzy

Gdynia, gen. Kazimierza Pułaskiego 9/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iza - opinia nowy temat Bardzo pomocna i znająca się na swoim fachu. Pani Karolina jest...
~Iza
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 czerwca 2020

Kaja - opinia nowy temat Pani Karolina to wspaniała specjalistka, oddana w pełni swojej pracy - gdy...
~Kaja
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 czerwca 2020

Podolog godny polecenia ! wątek zamknięty Długo szukałem kogoś kto mi pomoże przy wrastających paznokciach. To trzeci...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2018

Polecam ! wątek zamknięty Pani Karolina jest najlepsza !
~Pati
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2018

Polecam wątek zamknięty U pani Karoliny leczyłam wrastający paznokieć. Ta przypadłość dotknęła mnie i...
~Monika i Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2017

Sanus Pede wątek zamknięty Wspaniała obsługa! Widać, że pani Karolina wykonuje swoją pracę z pasją, a...
~Monika K.
-

dodano: 19 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Pani Karolina naprawiła wrastający paznokieć, z którym borykałam się przez...
~Katarzyna
-

dodano: 8 lutego 2017

Świetna podolog! wątek zamknięty Pani Karolina to niezwykle sympatyczna, spokojna i w pełni profesjonalna...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lipca 2016

Brilliant Service! Amazing Knowledge of Feet and very proffesional! wątek zamknięty I visited Sanus Pede during my summer holiday, Karolina was execellent!...
~Jordan
-

dodano: 18 lipca 2016

Szczerze polecam Panią Karolinę wątek zamknięty Szczerze polecam ten gabinet. Pani Karolina wykazała pełen profesjonalizm i...
~Agnieszka
-

dodano: 13 lipca 2016

Najlepsza Pani Podolog wątek zamknięty Pani Karolina to najlepszy podolog ! Pomogła mi, podczas, gdy dwóch innych...
~Patrycja
-

dodano: 1 czerwca 2016

Gabinet godny polecenia wątek zamknięty Profesjonalne podejście, komunikatywność, duża praktyczna i teoretyczna...
~Waldemar
-

dodano: 16 maja 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Gorąco polecam! 100% profesjonalizmu! Wspaniałe miejsce do którego chce się...
~Gosia
-

dodano: 13 maja 2016

Super! wątek zamknięty P. Karolina uratowała moje wrastające paluchy! Wcześniej chodziłam po...
~Sylwia
-

dodano: 13 kwietnia 2016

Profesjonalnie i bezboleśnie! :-) wątek zamknięty Od dłuższego czasu borykałam się z odciskami na stopach. Trafiła do P....
~Iwona
-

dodano: 6 kwietnia 2016

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Od noszenia niskich w czubkach tenisówek, przez ucisk, uszkodziły mi się...
~Annusia
-

dodano: 6 kwietnia 2016

POLECAM wątek zamknięty idealna robota! bardzo dokładne wykonanie, sprzet najwyzszej jakości. duży...
~Zuza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry