Szukaliśmy z żoną fajnego samochodu używanego i znaleźliśmy u Kuleja.
Zapewniano na że auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego itd oraz że objęte jest rękojmią.Kupiliśmy to auto jak wyjechaliśmy z salonu tego samego dnia padło łożysko w kole Kulej je wymienił ale montaż trwał 4 dni (auto uziemione u dilera ) przy okazji mieli zrobić drobne poprawki lakiernicze. Łącznie samochód spędził w serwisie 7 dni.Poprawki które były robione 4 dni zrobione zostały niechlujnie i chyba pędzlem do olejnej a łożysko wymienione.Po dwóch miesiącach łożysko się rozpadło pojechałem do zaufanego warsztatu okazało się że łożysko to część (no name)jest słabej jakości i zostało źle założone.
Oczywiście kupiłem łożysko dobrej jakości i zostało zamontowane przez mojego mechanika w 30 min (Serwis Kulej 3 dni). Kulej nie poczuwa się do winy i twierdzi że to ich sprawa co montują.
Reasumując kupując samochód używany w Kuleju bądźcie czujni.Oddając samochód do serwisu bądźcie jeszcze bardziej czujni bo mechanicy nie ogarniają i trwa to wieki
Ja nie polecam tego dilera bo mimo zapewnień zadowolenie klienta nie jest najważniejsze.