Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bracero - opinia wątek zamknięty Witam, Miałem zdarzenie 400km od domu w niedzielę wieczorem. Auto udało mi...
~Bracero
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

Citroen C 3 wątek zamknięty Wraz z żoną kupliśmy w tym salonie nową C3 i jesteśmy bardzo zadowoleni z...
~W.Wesenberg
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Samochody używane wątek zamknięty Zakupiliśmy wraz z żoną samochód używany. Trafilem tam z polecenia znajomego....
~Waldemar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Kujawki wątek zamknięty Nie byłem przekonany co do aut francuskich, ale zmieniłem zdanie. I...
~Henryk Kujawski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Samochód używany wątek zamknięty Kupiłam ostatnio u Pana Adam samochód używany. Poinformował mnie dokładnie co...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Saochody używane wątek zamknięty Szukaliśmy z żoną fajnego samochodu używanego i znaleźliśmy u Kuleja....
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Warto czasem zaufać :) wątek zamknięty Nie byłam przekonana w 100% do samochodów francuskich. Nie mniej jednak po...
~Ludmiła
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Szczerze polecam ten serwis wątek zamknięty różne auta posiadam od 27 lat, nie dawno kupiłem Peugeota 407 (używany) od...
~Andrzej Gdańsk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Moje nowe 107 wątek zamknięty Postanowiłam zakupić swój pierwszy samochód, brałam pod uwagę kilka marek....
~Ada
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Naprawdę super serwis. Pochylają się nad każdą prośbą, pytaniem i problemem....
~oloziel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

~Mallek Mariusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Polecam wątek zamknięty Oprócz "Peżotów" naprawiają też inne marki. Mi np. wymieniali rozrząd w...
~Piter
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry