Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybko, sprawnie - działa! wątek zamknięty Wybierając naprawdę priorytetową za dopłatą oddałem MacBooka Pro o godzinie...
~Kajetan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

Bardzo szybka naprawa Macbooka POLECAM wątek zamknięty Zalałam swojego Macbooka i nie działała klawiatura, za trzy dni miałam...
~Milena
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Naprawdę Szok...ale pozytywny!! wątek zamknięty Niezwykle pomocni i uczynni. Byłem kilka razy żeby uzyskać informacje nt...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Wymiana zawiasów trwała u nich 3 tyg. i efekt pozostawiał wiele do życzenia....
~dglugla
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

Serwis pierwsza klasa wątek zamknięty Bardzo profesjonalny serwis, bardzo miła obsługa - wszystko dokładnie mi...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

moim zdaniem najlepszy serwis w trójmieście wątek zamknięty Po mojej długiej przygodzie z zepsutym compalem mogę szczerze polecić serwis....
~konrad
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

POLECAM wątek zamknięty Dziwną mnie niektóre komentarze. Ja byłem bardzo zadowolny z usług tej firmy....
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

Rzetelni i szybcy wątek zamknięty Szybka usługa, prawie na poczekaniu (pomimo, iż to była sobota). Polecam z...
~Maciej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 października 2009

Kontakt @ -brak... wątek zamknięty Szkoda, bo przez telefon rozmawialo sie fachowo i konkretnie. Niestety...
~wchpikus
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 września 2009

Profesjonalny i skuteczny serwis. wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy mają dowolny problem z laptopem i innym sprzętem...
~Marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 lutego 2009

Saraceni NAJLEPSI!!! wątek zamknięty Chyba najszybciej i najsprawniej działający serwis w trójmieście! Miałam...
~Agata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

Profesjonalny serwis i bardzo miła obsługa wątek zamknięty Miałem problem z Omnibookiem 6000, sprzęt stary, części trudno dostępne....
~Michał I
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

SUPER SERWIS!!!!!! wątek zamknięty biorąc pod uwagę dużą konkurencję na rynku firma Saraceni nastawiła się na...
~Artur
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 listopada 2007

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Konkretnie i szybko.Miła i profesjonalna obsługa, sprzęt sprawny, duże...
~Marcin
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 października 2007

Błyskawiczne działanie wątek zamknięty Błyskawiczne działanie, rano przyniosłem sprzęt popołudniu usłyszałem...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

15

wątków

do góry