Widok

Sąsiad z góry immisja

Witam
Mam pytanie co zrobić z hałasującym sąsiadem z góry? Niejednokrotnie wzywana policja jednak nic to nie daje. Całe dnie bieganie i przesuwanie mebli. Po wizycie policji standardowo sąsiad staje w samym rogu i zaczyna skakać jak upośledzony tak żebym tylko ja to słyszał. Spękany sufit i nawet w dolnych szafkach gdzie trzymam naczynia one drżą.. Trwa to od 2018r staramy się z kobietą o dziecko jednak nie udaje się ponieważ moja kobieta nabawiła się nerwicy i mamy potężny problem. Za komentarze w stylu wyprowadź się albo to dzieci dziękuję. Chyba że ktoś mi zasponsoruje to ok. Kupiłem dyktafon i wszystko nagrywam. Czy warto skorzystać z pomocy prawnika przed skierowaniem sprawy do sądu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja nie wiem, ale może masz jakąś rade na suchą skórę na stopach i twarde pięty ? Skrobać samemu czymś czy iść do jakiegoś specjalisty ? A jak do specjalisty to do jakiego ?
Pojecia nie mam z tym robic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W twoim przypadku polecam psychiatrę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po głębszym zastanowieniu w twoim też.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro sprawa ciągnie się już od tak dawna, to warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Pytanie, czy masz czas i siłę, aby się włóczyć po sądach, skoro starasz się z żoną o dziecko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to dalej dzwonić na policję, może w końcu coś to da
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (54 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

do góry