Widok

Sąsiedzi z parteru i ich dzieciaki drace się na ogrodku

Jasień Temat dostępny też na forum:
Mam problem z sąsiadami z parteru. Kupili mieszkanie specjalnie na parterze żeby żaden sąsiad nie zwracal im uwagi więc robią co chcą i mają resztę lokatorów w głębokim poważaniu.
Siedzą całymi dniami z dzieciakami (trójka) w domu i zamiast się zająć dziećmi te non stop biegają i skaczą co niesamowicie niesie do góry i w innych mieszkaniach dudni, a jak jest pogoda to wypuszczają dzieciarnię na ogródek i tam dra się w nieboglosy. Oczywiście okna otworzyć nie można bo jest tak głośno, nie mówiąc już o oglądaniu telewizora. W moim domu musi czasu czas lecieć radio albo jakaś muzyka bo inaczej nie da się funkcjonować.
Czy ktoś ma podobny problem? Jak sobie z nimi poradzić? Mam takie samo prawo mieszkać i odpoczywać w swoim domu jak oni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz zastosować laleczki voo doo lub kąpiel drących japę kaszojadów z węża strażackiego. Pamietaj stosujesz wymienione metody na własne ryzyko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmawialiście z sąsiadami? Wiem, że do niektórych rodziców Brajanków i Dżesik nie docierają żadne uwagi, ale od tego trzeba zacząć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lej wrzatkiem jak pazdziochwa w boczka . a serio dzwon na 112 na zaklucanie miru domowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

Urządzenie pokoiku dziecięcego (7 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się ostatnio nad aranżacją pokoiku dla mojego dziecka i natrafiłem...

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry