Widok

Saturn

Saturn podaje, od pewnego czasu, że szuka pracowników na działy RTV, fotograficzny, muzyczny. Na wysłane aplikacje (spełniające warunki podane w ofercie pracy) nie odpowiedział. No to szuka pracownika, czy nie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapewne szuka, ale nie napisali że szukają studenta który będzie pracował za miske ryżu. Zazwyczaj te firmy płacą najniższą + skąpa premia od sprzedaży. Jeszcze jest taka opcja że testują rynek przed świątecznym nawałem klientów i dopiero wtedy będą zatrudniać, umowa na czas określony 3 m-ce a po nowym roku out. Szkoda czasu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli chodzi o gdyński Saturn to uważaj, stężenie donosicieli większe niż w PRL. Z taką otwartą zawiścią nigdzie się jeszcze nie spotkałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

SZczególnie jeden pseud Ochroniarz taki , z tam tego roku czerwca , czepiał się ludzi że za długo testują sobie laptopy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tych cv pewnie wpływa im sporo. Jeśli nie masz jakiegoś doświadczenia ciężko jest zauważyć takie cv. Kolega dostał tam pracę kilka tygodni temu ale w końcu sam poszedł i poprosił o rozmowę z kierownikiem. A że gościu dosyć jest przebojowy to go zatrudnili. Z kasy z premiami jest bardzo zadowolony. Jeśli lubisz handel to warto spróbować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

do góry