Widok

Satysfakcja gwarantowana!

Polecam z każdego względu. Atrakcyjna i uczciwa cena, profesjonalizm i poważne podejście do sprawy, a co najważniejsze gwarancja poznania każdego zakątka tras egzaminacyjnych;-) Nic, tylko polecać!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Panie Sokołowski – wszystko to co zostało napisane przeze mnie na forum to nie są teksty szkalujące OSK Efekt tylko prawdziwe informacje od osób, które były kursantami OSK Efekt, poza tym proszę nie przekłamywać, bo nigdy nie podpisałam się jako „wścibski”.
Wiem, że kasowane są negatywne opinie o OSK Efekt ( np. wpis na forum z dnia 26 marca 2010 roku i odpowiedź Leszka Meszka) ponadto widziałam, że zostały usunięte jeszcze dwie negatywne opinie.
To nie konkurencja wypowiada się negatywnie, tylko niezadowoleni kursanci, którzy też maja prawo się wypowiedzieć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nazywam się Lech Sokołowski, jestem kierownikiem OSK EFEKT, to co wypisujesz drogi "Ciekawski Obserwator"(wstydzisz się podpisać?) to nie mające podstaw bzdury produkowane przez konkurencję. Jeżeli masz problem to przedstaw się z imienia i nazwiska, zachowaj się normalnie, jezeli ktoś zrobił Ci krzywdę w moim OSK to zadzwoń do mnie i opowiedz mi o tym a ja gwarantuję że się tym zajmę z całą powagą i stanowczością. Taka jest moja propozycja. Natomiast bezpodstawne szkalowanie MOJEJ OSOBY skończy się w SĄDZIE. (Leszek Mieszek - prowadzi jeden z OSK we Wrzeszczu nr IP).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry