Saveetat

Studia tatuaży

Sopot, al. Niepodległości 767

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
savetat. wątek zamknięty nie polecam. wybujałe ego tatuatorów, nieprzyjemna atmosfera. za duzy wybór...
~K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2018

ŻYJ KOLOROWO! wątek zamknięty Żyje tak by było kolorowo i doświadczam tego nie tylko do okoła siebie ale i...
~Jacek Magdeburg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Moja wizja :-) wątek zamknięty Szczerze polecam , sterylnie , profesjonalnie, mega skupienie podczas...
~Konstancja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Wszystko wykonane bardzo dokładnie, czysto i sterylnie, w studio miła...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Wszystko profesjonalnie i sterylnie wykonane. Zrobili...
~x
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2014

ZADOWOLONA :) wątek zamknięty Dziś przekłułam brode i brew. Super przyjemny mężczyzna o cieplym głosie to...
~DzikiWiatr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Zdecydowanie TAK ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Świetny efekt końcowy, studio estetycznie urządzone...
~E.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 marca 2013

SAVEETAT NAJLEPSZE STUDIO!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Chłopaki mają niesamowite podejście do klienta,...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Najlepiej!! wątek zamknięty Najlepsze studio jakie znam..Szczerze Polecam !!!Megaa atmosfera mega...
~Claudia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2012

Rewelacja wątek zamknięty Profesjonalne podejscie i wykonanie perfekcyjne, mila atmosfera, szybki...
~Daniel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2012

Nie ma innej opcji! wątek zamknięty Polecam wszystkim moim znajomym. Sama byłam tam ledwie wczoraj i jestem mega...
~Anka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2012

TYLKO SAVEETAT !!! wątek zamknięty Jeśli się dziarać to tylko w SAVEETAT! Gorąco polecam!
~geta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Co tu się dużo rozpisywać. Pełen profesjonalizm. Dziękuje Krzysiu :) Z całego...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

Polecam wątek zamknięty Wysoka jakość, dobra cena, profesjonalizm.
~prem
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2012

Saveetat i tylko tą nazwę zapamiętajcie wątek zamknięty Mam dwie dziary, trzecią również umówiłem w tym studio. Mam zarówno dzieło...
~Wodzu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

;) wątek zamknięty Pełen profesjanalizm:)Fachowcy w swojej dziedzinie;)Jeszcze raz dziękuje...
~Honey
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Rewelacja. wątek zamknięty Zdecydowałam się zrobić tam mój pierwszy tatuaż i nie żałuję. Świetna...
~karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Zgłosiłam się do studia z zamiarem zrobienia kolczyka w języku. Tak się...
~koko
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Gorąco polecam! wątek zamknięty Studio o najwyższym standardzie. Wykonywałam tam swój pierwszy tatuaż i nie...
~eljott
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Od jakiegoś czasu tatuuję się u Radka, bardzo podoba mi się jego oryginalny...
~ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
99

postów

98

wątków

do góry