Odpowiadasz na:

classic

i jestem bardzo zadowolona ze to wybrałam, na odbior potrzebowalismy okolo godziny i nie mielismy duzo uwag

i jestem bardzo zadowolona ze to wybrałam, na odbior potrzebowalismy okolo godziny i nie mielismy duzo uwag

zobacz wątek
4 lata temu
~Barbara

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry