Widok

Sceneria Parkowa

Sceneria Parkowa Temat dostępny też na forum:
Osiedle powstanie w dzielnicy Gdyni, która już na etapie strategii rozwoju miasta przeznaczona została pod kameralną, niską zabudowę o prestiżowym charakterze. Powstają tu osiedla domów jednorodzinnych i niewielkich budynków wielorodzinnych. W okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, centrum handlowe, szkoła, przedszkola, obiekty sportowe i opieki zdrowotnej. ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy osiedle będzie grodzone?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wszyscy odeszli, niestety

Merano i okoliczne osiedla nadal pogrodzone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

już dawno miałam zamiar kupić mieszkanie, podobała mi się ta inwestycja ale ceny mnie przerosły aż trafiła się okazja zakupu mieszkania na osiedlu gdańskie tarasy, bo to ładne osiedle a ceny bardzo przystępne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Nie polecam Allconu!

Z przykrościa nie polecam. Budownictwo nie jest juz takie jak kiedyś! Akustyka mieszkań jest fatalna. Jakbym mieszkała w jakimś slamsie. Sciany i stropy cienkie przenoszace przeogromnie dzwieki. Dramat!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

sceneria parkowa

niestety sceneria raczej parkingowa. z widokiem na parking biedronki....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Mały Kack

Olgierda 89 (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem - zarówno...

Perła Księcia Kiejstuta - opinie i oceny (5 odpowiedzi)

Perła Księcia Kiejstuta powstaje w dolnej części Małego Kacka - blisko głównej osi komunikacyjnej...

Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś wie dlaczego został zlikwidowany Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca?...

do góry