Widok

Ścieżka rowerowa Morska - Unruga

Chylonia Grabówek Temat dostępny też na forum:
Witajcie, orientuje się ktoś jak najszybciej przedostawać się rowerem przez estakadę w Gdyni ? Czy tam jest ścieżka rowerowa od morskiej do Unruga ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ścieżka jest do Wiśniewskiego. Do Morskiej nie przejedziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia w ogóle jest kłopotliwa dla rowerzystów, niżej w hierarchii pod tym względem wypada od Gdańska czy Sopotu. Wiele odcinków jest popękanych, powysadzanych przez wystające korzenie, do tego stopnia, że nadaje się to do poprawki.
A weźcie spróbujcie przejechać bezpiecznie, spokojnie od Cisowej do Redy. Nie da się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, faktycznie pozostaje tylko przez Wiśniewskiego. Ewentualnie na dziko przez tory obok hutniczej. W takim dużym mieście moim zdaniem to powinien być priorytet, bezpieczeństwo rowerzystów a nie np sadzenie kwiatków i stawiania słupków na morskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

do góry