Widok

Ścieżka rowerowa

Czy ktos cos wie na temat ścieżki rowerowej Zukowo Rębiechowo kiedy będą robic i którędy pójdzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasza wspaniała gmina dopiero na III kwartał tego roku przewidziała ogłoszenia przetargu na budowę dróg dojazdowych, ścieżek itp. Najpierw tradycyjnie rozbudują węzeł w Żukowie.
Ścieżki będą prowadzić do Miszewa (wzdłuż lotniczej), Pępowa (chyba wzdłuż Lipowej), Czapli.
Później podeślę wstępne plany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

przy okazji parkingu w Gdańsku-Rębiechowie mieli coś robić, ale pewnie tą część o której mowisz to dopiero po zbiorniku rentencyjnym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ścieszka za 100 lat ,gmina będzie znowu zmieniać ozdoby na rądach bo zbielały!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

minionki są jeszcze w modzie niestety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry