Widok

Scorpions

Scorpions Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Scorpions , 22 czerwca 2023 godz. 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Scorpions

Ufff, udało się. Mam bilecik. Do zobaczenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Scorpions

Nie mogę się doczekać koncertu. Na poprzednim też byłam. Super!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

biletserwis chyba trochę przegina jako monopolista na ten koncert

Biletserwis przycina na każdym bilecie opłatę serwisową, tj. 50 zł serwisu w przypadku dwóch biletów. A za jaki serwis? Biletów zwrócić nie możesz, ani wymienić. A jak koncert będzie odwołany, to oddają kasę tylko za bilet, potrącając sobie za wspomniany serwis.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skorpions

Marzenia prysły,cena przerasta możliwosci
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak się nie ma miedzi to sie w domu siedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Scorpions

Byłem w Łodzi na ich koncercie. Coś niesamowitego !!! Wielkie, niezapomniane przeżycie!!! Drogo, ale kto wie, może jedyna okazja zobaczyć ich w całej krasie. Nie będziecie żałować !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabo...

Najkrótszy koncert na jakim byłem. Pierwsze 'goodnight' padło po godzinie i 20 minutach grania. Ludzie nawet nie wołali o bis bo mało kto zorientował się, że mowa o końcu koncertu. Chyba panowie sami źle się z tym czuli, bo zagrali jeszcze 15 minut i zeszli ze sceny. W cenie biletu 430 zł można chyba oczekiwać, że 2 godzinny koncert to przyzwoite minimum. Chyba nie pocieszyła by mnie nawet złapana plastikowa kostka do gitary ani spocony ręcznik. Szkoda... jakoś inaczej mi się teraz słucha Scorpionsów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Sting (47 odpowiedzi)

Sting wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Bilety będą w sprzedaży od 24 listopada od godziny...

Protesty rolników w Gdańsku (17 odpowiedzi)

W środę, 20 marca w godz. 10.00-16.00 na terenie miasta odbędzie się manifestacja związana z...

Arise Tour (3 odpowiedzi)

Tego jeszcze nie było! HILLSONG LONDON I NIEMAGOTU razem na scenie! Uwaga! Nadciąga powstanie!...

do góry