Widok

Scuplsure

Korzystając z dostępu do nowoczesnej laserowej metody „odchudzania” postawiłem skorzystać z usługi Centrum Medycznego Dr Kubik. Z usługi skorzystałem w połowie sierpnia, 8 padów na brzuch i na boczki. Efekt mnie zaskoczył pozytywnie, w obiedzie mniej o 6 cm!!! W sumie nie wiem czy to dużo czy mało, ale jak dla mnie rewelacja. Zabieg może niezbyt przyjemny ale czego się robi... wrażenie ogólne o klinice bardzo pozytywne, sympatyczna i przyjazna atmosfera, wygodna poczekalnia z możliwością wypicia kawy, urządzona w stylu nowoczesnym, dyskretna, świeże kwiaty, owoce, woda do picia, piękny widok na zatokę. Gabinet robi wrażenie, stylowy, czysty, nowoczesne wyposażenie. Osoba wykonująca bardzo profesjonalna, zostałem poinformowany o tym jak będzie wyglądał zabieg i o tym że na efekty trzeba będzie zaczekać nawet do pół roku. Sam zabieg może i nie tani, ale warty swoich pieniędzy. Szczerze polecam. Napewno będę korzystał z usług Kliniki w przyszlosci.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też skorzystałam z tego zabiegu na boczki i uda. Wcześniej myślałam o liposukcji ale boję się takiej ingerencji, dużo czytałam na temat tego lasera i opinie były różne.
Ale cieszę się, że jednak spróbowałam. Efekt pozytywnie mnie zaskoczył, już po 2 miesiącach obcisłe spodnie na moich nogach stały się luźne :) Trochę się bałam bo nie jestem za aktywna, i z dietą też różnie bywa do tego pani kosmetolog nawiązała, że należy włączyć ruch aby mieć lepszy efekt. Jestem teraz bardziej zmotywowana do ćwiczeń :) . Polecam ten zabieg, ja na pewno wrócę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry