Widok

Sekta symetrystów

Do obiegu medialnego weszło nowe pojęcie - “symetrysta”. Dobrze to świadczy o opinii publicznej, która zaczyna sobie zdawać sprawę z metod manipulacji i propagandy.

Co głosi sekta symetrystów ? 

Trudno się w tym poplątanym świecie połapać, więc symetrysta ma problem, Bo jedni głoszą, że Pana Boga nie ma, ale diabeł jak najbardziej i trzeba uroki zamawiać. Drudzy zaś twierdzą, że Pan Bóg jest, ale diabła nie ma. A jak diabła nie ma, to i piekła nie ma, więc hulaj dusza.

Więc nie ma symetrysta lekko, ma dylemat jak osiołek przy złobie. Na wszelki wypadek kłania się na obie strony. Ofiaruje Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek. Pan Bóg daleko, do tego sprawiedliwy, ale nierychliwy, a tu diabeł blisko, nigdy nie wiadomo, co mu przyjdzie do głowy, czym podkusi, więc trzeba obie strony jakoś zadowolić. Na wszelki zatem wypadek, obu trzeba złożyć dary.

No, ale problem nie jest taki prosty jakby się wydawało. Bo to i Pan Bóg ma swoich zwolenników i diabeł też. I ich też trzeba mieć na uwadze. Głowa od tego może rozboleć, ale się nie dajmy. Trzymajmy się od jednych i drugich z daleka.

Po czym poznać symetrystę ?

Najpowszechniejszym znakiem jakim operuje symetrysta jest sentencja “Prawda leży po środku”. Symetrysta nie będzie marnował czasu i zawracal sobie głowy poszukiwniem prawdy, która leży tam gdzie leży, on posłuży się takim gotowcem. Może też się posłużyć innymi zwrotami, które wyrażają ten sam jednak stosunek do omawianych kwestii np. “ Oni wszyscy tacy sami”, “Wszyscy politycy to kłamcy, oszuści”, “Wszyscy faceci to świnie”.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

nigdy nie nzwałam jej "słodka idiotka"
a z ato ,ze wkąłdasz nie moje słowa w moje usta--dostaniesz jeszcze mocniej!
co powiedziałm i dlaczego,z jakiego powodu
jestem jej skłonna sama powiedziec..tu i teraz KŁAMCO

myslisz,z epotym wszystkim co ja od alt tu wyrabiam
BOJE SIE DO CZEGOKOLWIEK PRZYZNAC?
no monsieur..mysl..metodologicznie! analitycznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

czego ty sie juz nie chwytasz ,człowieku!
chwyc sie jeszcze brzytwy

ja sie boje niewielu rzeczy.......o dzieci, o nery i kregosłup
ale przyznac sie do czegos---tego sie nie obawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Miałem na telefonie przed chwilą jedną z Forumek.

oczywiscie zadzwoniła po to by powiedzieć, ze jesteś zarąbisty, ale jako ze to Forumka, to nie wychodziła z tym na forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie rozumiasz ...
"Napoleon" jako misja..schizofreniczna
jak polemika z taka osoba..no k..nie ma sensu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, masz racje.
nasz go z realu czy tylko stąd?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

my tu,,,czesc z nas,pisze ,zaglada na forum--dłuzej
stad wiecej wiedzy nt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> nigdy nie nzwałam jej "słodka idiotka"

Na czterdzieste urodziny kupiłem sam sobie dwa prezenty. Jednym był laptop, który mieszka sobie od kilku lat w mieszkaniu rodziców. Drugim był dyktafon Olympusa. Kupując go, spotkałem w sklepie gościa, u którego kiedyś pracowałem w wywiadzie gospodarczym. Stwierdził, że na moje potrzeby ten sprzęt jest za dobry.
Fakt. Jest bardzo dobry. Sporo d*pochronów mam na nim nagranych. Z za*stą jakością.
Jednak nie wpadłem na to, zeby dokumentować fonicznie każdy kawałek życia.
A szkoda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja nie odpuszcze
dopoki wszyscy nie beda poinformowani
kim jest naprawde przezabawny i błyskotliwy czasami człowiek
owszem swietnie gotujacy..owszem potrafiacy wiele i inteligentny..ale jednak DRAN

ktora dzwoniła?-ta ,o ktorej mowiłes ,ze satar i brzydak ,po czym skrzywiłęs sie?
zaraz --to dwie były
czy ta ,ktora moze w kazdej chwili przyjechac i nocowac u ciebie,nawet jak jestes "w zwiazku"??(cudzysłów oznacza "niby")
czy kolejna pani ze sklepu.z Rakoczego
ta z naszego "trojkata"
czy ta mezatka z działek?
ta z kosiarka?
czy ta,ktora nie wie jaki nielojalny byłes?
k...pogubic sie mozna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadna z nich.
Wiesz doskonale, że nie kłamię. Skoro pisałem, że na oczy nie widziałem, to wszystkie powyższe odpadają.
Nawet jak na kobietę, z logiką jesteś wyjątkowo na bakier ;)

I to już zupełnie na luzie, bez spinki. Obiecałem się nie angażować w kłótnię i słowa dotrzymam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

> przezabawny i błyskotliwy czasami człowiek
owszem swietnie gotujacy..owszem potrafiacy wiele i inteligentny.

Jak tu w narcyzm nie popaść, jeśli taką laurkę wystawia mi osoba, która mnie nie cierpi? ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Komuś jeżyka pigmejskiego na poprawę humoru i ostudzenie zwojów? Jeeeeżyk jeeeżyk! Komu jeżyka?

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a widzisz..zdawało ci sie ,ze mnie znasz i rozumiesz
ale nie znałes i niestety nie jarzysz wszystkiego

"nie cierpie"nie jest adekwatnym ujeciem tego co czuje
zreszta to ewoluuje..
jestem przekonana,ze za swoje swinstwa powinienes w koncu oberwac
ktos powinein zdjac te maske,ktora ty tutaj zakładasz..własnie publicznie..nie inaczej
abys przestał mamic ludzi,KOBEIETY kłamstewkami
jestes otwarty is zczery w jednych intymnych wyznanaich ,badz i szczery w tych,ktore

moga kogos ustrzec przed porazka,bolem straconym czasem itp
jesli sam przyznasz sie do tego kim jestes
odpuszcze
dopoki mamisz -nie!

zawsze mowie tez o zaletach , inteligencji,o plusach ,o tymco małdne w cżłowieku,
co wyjatkowe,w czym jest wybitny

bo --staram,ze wszystkich sił UJAWNIC CAŁA PRAWDE
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ,ze nie kałmiesz
nie jest prawda
do pewnego momentu myslałąm,ze tylko--nie mowisz wszystkiego
ale niestety mam pamiec do szczegułów
takich naprawde mało istotnych w momencie ,kiedy wbija sie w pamiec
kiedy dojdzie nastepny kawałek puzzelka--jest bingo!

sa tak istone rzeczy dla ciebie,w ktorych musisz sklamac
nie masz wyjscia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

śliczny:)
i rzeczywsicie takie cos potrafi rozluznic
beda mieli chwile spokoju ode mnie,,dzieki Ravenowi
do tego sobie dołącze NatKing Cole albo
Seala w nowym,klasycznym ,przeswietnym wydaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> "nie cierpie"nie jest adekwatnym ujeciem tego co czuje
zreszta to ewoluuje..

Wiem o tym i wiem również dlaczego znienacka wpadłaś na pomysł, zeby mnie sobie zohydzić.
W bilingach sprawdzać mi się nie chce. Zatem strzelam, jeśli chodzi o godziny. O 20:00 jest cacy. Jemy wspólna kolację, żartujemy. Masujesz mój styrany kręgosłup.
Ok 21 oznajmiasz mi, że jestem świnią i nie chcesz mieć ze mną nic wspólnego.
Jesteś po flaszce wina. Ja po jednym drinku. Po którego zresztą przeczołgałem cię. I kiedy przybiegłaś z flaszką stwierdziłem, że musisz mnie kochać. W innym przypadku nikt by nie ganiał do wsi po flaszkę dla mnie. Masz fotograficzną pamięć, to z pewnością to pamiętasz.
Co się stało pomiędzy 20 a 21?
Nic.
Jakiś gest, który źle zinterpretowałaś, Nawet jeśli twoja interpretacja byłaby właściwa, nie byłaby ona POWODEM.
Rzeczywisty powód był inny.
Po całym zajefajnym dniu, kiedy klocki zaczęły się składać do kupy i pojawiła się wizja, że uda się zrobić to, co wydawało się niemożliwe, skumałaś, że nie jestem i nie będę twój.
Facet, który wypruwał z siebie flaki, żeby ci pomóc, nie jest twój.
Musiałaś go znienawidzić. Musiałaś otorbić go wszelkim g*wnem, dla własnego zdrowia psychicznego.
Kolejny cios od świata.

I piszę powyższe nie w ramach "rewanżu" czy "odszczekania".
Piszę to, bo cię, mimo wszystkiego, lubię i szanuję i tli mi się iskierka nadziei, że dobrze wycelowany kopniak ci pomoże w życiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

powiedz tej ,ktora do ciebie zadzwoniła
ze nie zna ciebie tak dobrze,ja te ,ktore były z toba głebiej i blizej
stad tak sie uzala..nie wiedzac ,ze pancio zasługuje na kopniaka

a jesli idzie o twoje "kopanie" ty juz mnie skopałes na pare stówek i stracony czas i kolejne sprzatanie po facecie
nie rozsmieszaj mnie z tym "lubie i szanuje"
i nie rób z siebie dzentelmena tymi słwy ,ta zagrywka!

jestes Narcyzem i masz manipulacje w genach..wyhodowana
tobie sie nalezy..ty masz dostac..ty musisz miec wianuszek wielbicieli i kopaczy tych,ktorzy objawia twoja prawdziwa twarz
alkoholiozme pogłebiłes sprawe
nałozyłes drugi typ manipualnctwa na narcyzowy

klasyk,choc trydny do zdiagnozowania przez to ,ze potrafisz stwarzac pozory
i trzeba przyznac .ze w wydaniu nieagresywnym
------------------
na atak tej pani,ktora dzwoniła
jestem przygotowana
przypomne jej pewne zdarzenie
Sadysiu!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy możecie sobie przejść na priv ?
Przekraczasz chłopie kolejne poziomy żenady.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak! nauczyłam sie wielu rzeczy
włąsciwie to kolejna lekcja--
---nie ufac alkoholikowi
----najpierw zjesc beczke soli,ziemi,dziegciu z osoba ..potem wiazac sie
----szanowac siebie i nie dawac du..byle komu
----facet stawia kobiecie nie odwrotnie
----jesli poprzedniczki mowia ci "uwazaj" to jest cos na rzeczy--nie lekcewaz tego
----ładna miska jesc nie daje,brzydka czasami tez
i wiele innych
--muzyka jest lekiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma mowy o priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (245 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry