Widok

Selekcjoner to jakiś nie rogarnięty człoweik

Rozumiem że wstęp do klubu mają osoby pełonoletnie ale... Mojej znajomej zabrakło 2 mies. do odebrania dowodu nie wpuścili jej ok. bo nie jest niby pełnoletnia ale to że 16sto latki latają z piwem w tym klubie to u nich normalka. Bywałam tam co 2 tyg. i zastanowie się czy jeszcze pojde. Ochroniearze są chamscy jeśli kogoś wypraszją z klubu to siłą. Byłam świadkiem jak nie raz kogoś kopali gdzie popadnie albo brutalnie ciagneli po schodach zamiast wezwać policje skoro sobie nie radzą kulturalnie. Klub powinien zadbać o ochroniaży przy których goście powinni czuć się bezpiecznie a nie się bać. Ogólnie muzyka , barmanki i cały wystrój ok ale ochroniarze do kitu!!!!!!!!!
Moja ocena
Klub Dobry Dźwięk kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 2
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może zanim napiszesz komentarz ogarniesz się w tym, co piszesz, literówka wypada fatalnie w twoim wydaniu, nie wspomnę już o treści komentarza, który daleko odbiega od prawdy ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sama mialam 16 lat to tam chodzilam,teraz kilka lat pozniej moja 17letnia siostra tez tam chodzi z 15letnimi kolezankami.Wiec do klubu wpuszczaja malolatki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale taka jest prawda,ze ten club żyje dzięki małolatą !!
Mój brat ma dopiero teraz 18 lat a chodzi tam już od ponad 2 lat!
Zreszta ja również kiedyś tam bywałam,to same gorące 16-nastki tam sie bawią,szukaja zaczepek i ,,panów,, z grubym portwelem!Dziwię się,że ochroniarze w ogóle takie nastki wpuszczaja,no ale jak sie założy 12cm szpilki,mini,kg tapety na twarz,to i ochrona o dowod prosic nie bedzie...
Taka jest niestety przykra prawda!Policja tam sie nie intersuje tym lokalem,bo Policjanci tam stoja na bramce,tak wiec komu to zgłoscic skoro własciciel zdaje sobie sprawe ze dzieki dzieciom bawiącym sie tam ma kase!
Nie polecam tego klubu nikomu,znajomi moi ten klub omijaja szerokim łukiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro tak wam się nie podoba ten klub, to po co chodzicie/chodziliście tam? najlepiej tylko narzekać, ehh, szkoda słów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dystyngowany-Czytaj uważnie napisałam wyraznie ze JUŻ tam nie chodzę i nie zamierzam tam byc ani minuty;) Wystarczająco się napatrzyłam,nasłuchałam o tym klubie.Klub jest jedną wielką pomyłką i takie mam zdanie i nie zamierzam go zmienić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czytam uważnie, dlatego napisałem "chodzisz/chodziłaś" , jeśli to umknęło twojej uwadze , a zdanie możesz mieć takie czy inne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a dokładnie "chodzicie/chodziliście" jeśli chodzi o ścisłość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CHODZIŁAM tam bo na samym początku było całkiem ok,ale już pózniej niestety małolaty oblegały klub tak więc ie chodzę;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry