Sellneo

Oświetlenie

Kowale, Rycerska 18/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakub - opinia Wyjątkowa firma, w której ludzie naprawdę chcą pomóc swoim klientom. Lampy...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Świetny sklep i obsługa. wątek zamknięty Doskonałe oświetlenie, a dodatkowo ceny przystępne. W Sellneo można również...
~Marian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2019

taśmy i osprzęt do oświetlenie LED wątek zamknięty Bardzo dobra oferta czytelna strona internetowa .łatwość wyszukiwania...
~Jerzy Sokołowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Projekt oświetlenia salonu wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się z żoną podczas remontu na napinany sufit w salonie i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Oświetlenie do kuchni wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zakupów w SellNeo. Kupowałam taśmy ledowe do...
~AnetaPe
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Dobra jakość oświetlenia LED wątek zamknięty Oświetlenie LED naprawdę porządnej jakości, w dodatku ceny przyzwoite....
~Madzia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Idealna jakość w stosunku do ceny wątek zamknięty W Sellneo kupiłem prawie w ilości hurtowej żarówki ledowe, cena takiej ilości...
~Kacper.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

Sklep z doskonałym podejściem do klienta wątek zamknięty Do kupienia z oświetlenia LED miałem na prawdę sporo, najpierw kontaktowałem...
~Artur P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam! Oświetlenie po zainstalowaniu zgodnie ze wskazówkami obsługi...
~Adrian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Sellneo wątek zamknięty Bez względu czy zamawiasz przez internet, telefon czy osobiście, towar który...
~Krzysztof B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

SUPER FIRMA wątek zamknięty Miła, szybka i profesjonalna obsługa klienta, doświadczenie, pomoc przy...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Kompetentna i miła obsługa, bardzo szybka dostawa...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Firma warta polecenia wątek zamknięty Zakupiłem elementy , otrzymałem dokładnie to co zamówiłem bez uszkodzeń a...
~Wojciechowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Zdecydowanie polecam ten sklep wątek zamknięty Błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem. Miałam problem z doborem...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Oświetlenie mieszkania wątek zamknięty Przyszedłem do sellneo nie mając pojęcia o ledach, osprzęcie i montażu....
~Bogdan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

Sklep Sellneo wątek zamknięty Bardzo duży wybór towaru był dla mnie przytłaczający, bo nie znam się na...
~Olsik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Godni polecenia wątek zamknięty Szybko, fachowo i przyjaźnie!
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Super wątek zamknięty Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z zakupów. Obsługa bezproblemowa,...
~M.M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Sellneo - warto tam wracać wątek zamknięty Specjalistyczny sklep z fachowym doradztwem. Podoba mi się u nich to, że mają...
~mir
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła i rzetelna obsługa. Szybka i bezproblemowa reklamacja. KM
~Krzysztof Mitura
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry