Sempre Pizza & Vino

Pizzerie

Gdańsk, Długa 6/7/8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziękuję, nigdy więcej. wątek zamknięty Jak zwykle problem z miejscami. Dla dwóch osób "przepraszamy, ale wszystko...
~Michał
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Uwielbiałem tą restaurację do pewnego momentu. Otóż zostaliśmy z żoną...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

przemiła obsługa i pyszna pizza wątek zamknięty Jesteśmy stałymi klientami wszystkich lokali Sempre i wlasciwie do tego nad...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

weekendowa wizyta wątek zamknięty Sprawdzone miejsce dla miłośników włoskich smaków. Radzę zarezerwować stolik...
~agata w
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

rozczarowanie wątek zamknięty lokal bardzo maly i ciasny, za taką cenę oczekiwaliśmy lepszej pizzy, nr 19...
~kate
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2014

tego właśnie szukałem wątek zamknięty pośród coraz większej ilości włoskim knajp w trójmieście właśnie sempre jest...
~piotras
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2014

Rozczarowany wątek zamknięty Rozczarowany, to najlepsze słowo oddające moje wrażenia po wizycie w tym...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Najlepsza Pizza w mieście. wątek zamknięty Z narzeczoną po raz pierwszy byliśmy w Sempre jakiś rok temu. Przechodziliśmy...
~Marta i Mikołaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

pychota wątek zamknięty Bylam po raz pierwszy i polecam z całego serca. Pizza prawdziwie wloska,...
~gdanszczanka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Ola - opinia wątek zamknięty gratulacje dla Pana Kucharza od dawna lubimy Sempre, jadamy tam często,...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

rozczarowanie wątek zamknięty Klimat i wystrój poprawne, choć lekko sztampowe. Na plus kucharze na widoku....
~ola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2013

Wyśmienicie ! wątek zamknięty Zgodnie z obietnicą muszę zamieścić pochwałę dla dzielnej obsługi Sempre....
~Syla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2013

Gratulacje wątek zamknięty Naprawdę gorąco polecam Sempre. Tak miłej i profesjonalnej obsługi nie...
~M. Mikołaj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2013

Świetna restauracja, polecam. wątek zamknięty Parę dni temu miałem okazje jeść tam z żoną kolację. Jedzenie bardzo dobre,...
~Michał i Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Pizza pyszna ale... wątek zamknięty ... obsługa niezbyt miła i spostrzegawcza. Ktoś ciągle biega w tą i z...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Bylam przy okazji bedac w Gdansku i musze powiedziec ze lepszej pizzy nie...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Dla wymagających wielbicieli włoskiej pizzy wątek zamknięty Do Sempre wybraliśmy się na kolację we dwoje. Wystrój bardzo ładny, urządzony...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

stały klient wątek zamknięty Jako stały klient muszę powiedzieć, że to miejsce warto odwiedzić. Doskonale...
~lukas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2013

Bardzo mało miejsca wątek zamknięty Jakość potraw ok, dania smaczne, ale ceny są zdecydowanie zawyżone. Podobną...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Zawsze z Sempre wątek zamknięty Zaprowadzilem swoich włoskich przyjaciół wczoraj do Sempre na Długiej i...
~JohnCarlo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry