Widok

Sen-Se Masculine

Sen-Se Masculine Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Sen-Se Masculine , - 13 grudnia 2007 godz. 21.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobra imprezownia

faktoria heh fajny klubik dobra muzyczka pozdro dla siary:) mozna sie dobrze zabawic chociaz jestem hetero czesto tam bywam i jeszcze sie nie zawiodlam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

klub dla geji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

impreza tylko we faktori

w piątek był foto model kuba jest zarombisty mam do niego namiary oby czensto tam bywał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

d

d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktoria

Nikomu nie polecam tego "klubu". Papierosy sprzedają po cenie wiekszej niz jest wydrukowana na paczce co jest przestępstwem. "miła" barmanka odmówiła podania mi piwka w innym pokalu niz piłem wcześniej... Brud syf nic więcej :) ZAPRASZAM Do 69 :P


pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktoria

Nikomu nie polecam tego "klubu". Papierosy sprzedają po cenie wiekszej niz jest wydrukowana na paczce co jest przestępstwem. "miła" barmanka odmówiła podania mi piwka w innym pokalu niz piłem wcześniej... Brud syf nic więcej :) ZAPRASZAM Do 69 :P


pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

^^;

muzyka dobra aczkolwiek klub stracil wiele ze swoich poczatkow... duzy wplyw ma na to na pewno niska frekwencja odwiedzajacych... wszyscy przeniesli sie do 69 (ja powoli tez :P) a szkoda... mysle ze tutaj potrzeba tylko wiekszej zachety dla klientow i bedzie spoko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktoria

Nie polecam tego klubu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktoria

Klub dla pana Edwarda M - Torun
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wejsciowka 10?

Przeciez za wejscie na after kasuja w soboty po 15 zl, w piatki po 12, wiec skad nagle 10 zeta sie pojawilo? Promocja dla cpunow odkad siostry zamkneli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Skok z Molo w Sopocie (7 odpowiedzi)

Skok z Molo w Sopocie bez mandatu i narażania się na niebezpieczeństwo? To możliwe zaledwie raz w...

DJ BoBo - Arena Tour (3 odpowiedzi)

DJ BoBo przyjedzie do Polski w 2026 roku z wielkim tournée, które znają fani z Niemiec! To będzie...

Barcelona: Freddie Mercury 80th Birthday (5 odpowiedzi)

GALILEO, GALILEO! Mike Moran, współtwórca albumu Barcelona Freddiego Mercury'ego i Montserrat...

do góry