Senso

Fryzjerzy

Gdańsk, Franciszka Hynka 65

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
WW - opinia Świetna obsługa, jakość na najwyższym poziomie. Jestem zachwycona efektem,...
~WW
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Ciężko się umówić... wątek zamknięty Byłam bardzo zadowolona z usług Kordiana, superfryzjer, ale ciężko się umówić...
~Asia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

ela - opinia wątek zamknięty mega drogo!!! Za podcięcie włosów 12 letniego dziecka zapłaciłam 90 zł!!!
~ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Totalna porażka.... wątek zamknięty Wizyta umówiona na 13:30, przyjechałam 5 minut przed czasem. Jedna z...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2019

KOMPLETNE NIEPOROZIMIENIE !!!! wątek zamknięty Fryzjera poleciła mi koleżanka, czas oczekiwania na wizytę blisko dwa...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Mieszane uczucia wątek zamknięty No ja nie do końca jestem zadowolona. Poszłam do salonu pokierowana...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Małgosia Mistrz wątek zamknięty Polecam wszystkim ! Małgosia jak nikt zadba o włosy realizując przy twoje...
~Alina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

polecam!!!! wątek zamknięty Polecam Panią Małgosie. Dobre ścięcie to takie jak wstajesz rano używasz...
~kk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Pani Magda! wątek zamknięty bardzo zadowolona jestem z Pani Magdy strzyzenia. Wlosy swoetnie sie ukladaja...
~stala klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Pierwsza wizyta wątek zamknięty Byłam pierwszy raz tydzień temu, zachęcona pozytywnymi opiniami. Nie żałuję....
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2017

Polecam!! wątek zamknięty Fantastyczny salon, świetne kosmetyki. Do koloryzacji sauna na włosy, która...
~ML
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Jestem zachwycona wątek zamknięty Nie jestem zwolenniczką wystawiania opinii jakichkolwiek...natomiast po...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Kama - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług salonu. Pani Małgosia naprawdę zna się na...
~Kama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Fryzjer godny polecenia wątek zamknięty Bardzo przyjazna atmosfera oraz świetny Personel pozwala poczuć się w tym...
~Ka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Jestem meega zadowolona, a rzadko się to zdarza...Przede wszystkim okazuje...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Pani DARIA - profesjonalna, usmiechnięta, potrafi doradzić wątek zamknięty Skusiłam się, już drugi raz, na zabieg Olaplex w salonie Exquis. Tym razem...
~Alicja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

polecam wszystkim! wątek zamknięty Polecam serdecznie salon Senso . Świetna atmosfera ,profesjonaliści.Chodze do...
~Danuta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Pełen profesjonalizm... wątek zamknięty ..zaangażowanie, kreatywność, idealne cięcie, kolor, to wszystko w pięknym...
~BB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

polecam serdecznie:) wątek zamknięty Polecam w 100%, bardzo mila atmosfera i profesjonalna obsługa!:)
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Super! wątek zamknięty Wreszcie fajny punkt fryzjersko-kosmetyczny na Zaspie. :-) Miła atmosfera,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

53

wątków

do góry