Widok

Ser w plastrach

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Już drugi raz natrafiłem na tę samą sytuację więc postanowiłem dodać tutaj opinię oraz wysłać ją do ogólnego kierownictwa. Nie jest to wina oczywiście pracowników tylko wymysł odgórny. Nie mogę dodać zdjęcia ale mieszanie gatunków sera i wciskanie między np. "Szwajcar królewski" jakiś inny ser który wgl. nie ma dziur i smakuje zupełnie inaczej to już kompletna zniewaga klienta i mało błyskotliwy pomysł kogoś kto na to wgl wpadł... Jak Szwajcar to z dziurami!! to już trzeba być kompletnym idiotą żeby łączyć go z jakimś innym.

Tym razem były to już definitywnie ostatnie moje zakupy w tym sklepie i ogólnie w tej sieci sklepów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co to ma wspolnego z pracą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nerwy gościa poniosły i wcale się nie dziwię, że pomylił rubryki i zamiast wpisać sprawę do rubryki "sery z dziurami/bez dziur", wpisał ją do rubryki "praca" (a może kupował ser w drodze do pracy?).
Ale faktem jest, że coraz częściej docierają sygnały o takich sprawach, tzn. o braku dziur w serze. Jednak podejrzewam, że winę ponosi tu podwykonawca - czyli wytwórnia dziur do serów a nie sam producent serów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

> winę ponosi tu podwykonawca - czyli wytwórnia dziur do serów

Eeee... tam.
Winny jest transport dziur z wytwórni dziur do wytwórni serów.
Z oszczędności, nie pakują ich, tylko wożą luzem. Część się w transporcie wysypuje (stąd dziury w drogach) i wytwórnia serów ma ich braki zaopatrzeniowe, zatem co któryś plaster jest felerny tj. bezdziurny.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

No i gitara - zagadka rozwikłana w 100%.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rozumiem że zabrzmiało to komicznie, ale uwierzcie mi że potrafię odróżnić dwa gatunki sera.. Łączenie tańszych "seropodobnych" wyrobów z prawdziwym serem da się odróżnić od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (52 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

do góry