Widok

Serdecznie POLECAM!

Jako że przygoda z samochodem zaczęła się od kursu w GDprawko,moge z czystym sumieniem powiedzieć, że zrobią kierowcę z każdego. Bardzo interesujące zajęcia teoretyczne,przy których nie sposób się nudzić,i które warto zapamiętać.Oczywiście mógłbym iść do OSK w którym teorii nie ma i od razu zaczyna się jazdy,ale cenne rady, które uzyskałem od P. Adama podczas teorii nie raz na pewno mi się przydadzą. Jazdy prowadzone przez Pana Waldka były F_E_N_O_M_E_N_A_L_N_E , brak jakichkolwiek problemów z tłumaczeniem,pokazaniem co i jak. Brak problemów z terminami, oraz pokazanie wiary w siebie. To wszystko poskutkowało egzaminem, który zdałem za pierwszym razem,bez żadnych kłopotów. Słowa egzaminatora" albo jeździłeś przed rozpoczęciem kursu,albo OSK był świetny,gratuluję pozytywnego wyniku"
Dziękuje bardzo, oraz serdecznie polecam.
Tak na marginesie( będzie mieli moich paru znajomych którym serdecznie poleciłem GDprawko )

Pozdrawiam,JAKUB ; )
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy Kuba egzaminu zdanego za 1 razem. Dzięki za opinie ! i Dziękujemy tez egzaminatorowi za to jak nas ocenił ;-)
Pozdrawiamy
Zespół GDprawko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry