Widok

Serdecznie polecam :)

Korzystaliśmy z tej firmy w szerokim zakresie: meble kuchenne wraz ze sprzętem, zabudowa spiżarni,meble łazienkowe oraz zabudowa gabinetu - regał. Jesteśmy zadowoleni w 100%. Meble są dobrze wykonane, są solidne i ładnie wyglądają.
Co do obsługi serdecznie polecamy p.Mariusza, jest to naszym zdaniem najbardziej kompetentny pracownik,a przy tym bardzo komunikatywny i otwarty na kontakt z ludźmi. Wysłuchał naszych potrzeb, zrobił ciekawy odpowiadający naszym oczekiwaniom projekt, również bezproblemowo kontaktowaliśmysię w celu ustalenia różnych szczegółów, na każde pytanie wyczerpujaco odpowiadał :)
Także wielki plus dla p. Mariusza za obsługę i wielki plus dla firmy za jakość mebli za stosunkowo niską cene.
No i jeszcze ważna kwestia, Panowie montażyści również przemili, uwineli sie w robotą w błyskawicznym czasie :)
Polecam !!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
bla bla bla

kupa błędów montaż niedokładny a cena taaaaaaaaaak ceny są ok


nie polecam !!!!!! i już !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam, a ja polecam firmę. skorzystałem z usług i jestem zadowolony. zarówno z ceny, ktra mogłem jeszcze utargować (choć wiadomo, zawsze może być taniej;)) jak i z montarzu. Mogę naprawdę polecić usługi. Nie znam każdego projektanta ale sam kożystałem z usług Pani Izy. i już! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
skorzystaj lepiej ze słownika .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie podszywanie sie pod klientow i wypisywanie falszywych opinii jest antyreklama...Ten sam IP w roznych postach, tylko nick sie zmienia
suzkam wlasnie firmy do wykonania mebli, ale w necie teraz prawie same autoreklamy wiec albo z polecenia znajomych albo z netu, ale bez zadnych opinii....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry