Chcę bardzo podziękować Panu Lesławowi. Jest cierpliwym i wymagającym instruktorem a przede wszystkim wspaniałym, bardzo ciepłym i pogodnym człowiekiem. Moje początki nie były łatwe, bardzo się stresowałam i popełniałam wiele błędów. Z każdą kolejną lekcją uczyłam się coraz więcej i lepiej jeździłam. Pan Lesław wszystko spokojnie tłumaczył, zwracał uwagę na moje błędy by wyeliminować je w przyszłości. Cechuje go spokój, opanowanie oraz potrafi swoim żartem rozładować stres. Bardzo zależy mu na dobrym przygotowaniu swoich kursantów, widać, że praca jest jego pasją i sprawia mu wiele radości. Egzamin zdałam za pierwszym razem, jest to dla mnie wielki sukces i ogromna satysfakcja. Najważniejsze jednak jest to, że dzięki Panu Lesławowi pokochałam jazdę samochodem i sprawia mi ona ogromną przyjemność. Serdecznie dziękuję , życzę wszystkiego co najlepsze i dalszej pogody ducha. A wszystkim przyszłym kursantom polecam z całego serca Pana Lesława jako instruktora. Na pewno nie będziecie żałować!!!