AUDI SKODA VW SEAT

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Fryderyka Chopina 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szymon - opinia wątek zamknięty Wymiana rozrzadu oraz zabieraka w audi a4 wszystko przebiegło bez problemu...
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2022

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Polecam warsztat. Szybka i profesjonalna obsługa!
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Filip - opinia wątek zamknięty Bardzo zaangażowany i rzetelny mechanik. Polecam.
~Filip
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Michał M - opinia wątek zamknięty Polecam! Serwis Skody Octavii II 2.0 tdi bkd, wymiana rozrządu, oleju,...
~Michał M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Naprawa przebiegła pomyślnie, profesjonalne podejście do klienta.
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2021

dpf usunięty wątek zamknięty Polecam serwis,krótki czas oczekiwania.
~ford smax
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Polecam w 100%. Bez zarzutów. Fachowo. wątek zamknięty W pełni mogę polecić ten warsztat. Dobra obsługa, fachowa robota, przystępne...
~lewarski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

SUPER POLECAM!!! wątek zamknięty Naprawiałem VW GOLF III z silnikiem AGG. Naprawa była dość skomplikowana, bo...
~TOMASZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

SUPER wątek zamknięty Polecam. Solidnie i w optymalnych, dobrych cenach. Wymieniałem sprzęgło z...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2016

Szopen Serwis polecam serdecznie! Szybko, tanio i Panowie mają ogromną wiedzę! wątek zamknięty Naprawiałem swojego passata z silnikiem AFN, naprawa była szybka, sprawna....
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Szybka diagnoza oraz przystąpienie do naprawy . Duża wiedza mechaników...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Warsztat godny poleceniia wątek zamknięty Warsztat godny plecenia. Usterka w Seacie Ibiza usunięta ekspresowo, w ciągu...
~MK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2015

Korzystam od lat wątek zamknięty Z usług warsztatu korzystam od kilku lat. Z początku serwisowałem Seata...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Audi a4 b8 CR 143km 2008 r. Podniesienie mocy wątek zamknięty Polecam ten warsztat solidnie sprawnie i szybko ! Podniesienie mocy z 143km...
~Daniel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Bardzo Polecam !!!!!!! wątek zamknięty Bardzo polecam ten warsztat . Miałem problem z audi, byłem w kilku...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

polecam wątek zamknięty mila obsluga solidne podejscie dobra cena prawidlowa diagnoza
~iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

Vw Sharan 2.0 TDI wątek zamknięty Odstawiłam samochód do warsztatu , gdzie problemem byl zapchany filtr DPF,...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Fabia wątek zamknięty Wymieniałem tu wszystkie filtry, klocki, kompletny rozrząd. Warsztat nie jest...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2013

Polecam wątek zamknięty Miałem drobną usterkę klimatyzacji w elektryce ale mi ją szybko usunięto...
~szwej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2013

Ceny jak w ASO wątek zamknięty Ogólnie usterkę usunęli, natomiast podstawową wadą dla mnie dyskwalifikującą...
~Gdańszczanin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry