Widok

Serwis BMW Zdunek

Totalne dno. To jest serwis marki premium?? To jakas kpina,to wstyd dla marki BMW.Nikomu nie polecam tego serwisu i sam juz tez nie skorzystam a kto nie wierzy,niech przekona się na własnej skórze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja nie wierze, i przekonałem się na własnej skórze już wiele razy. może jakieś zastrzeżeniie mam, ale na tyle małe że wiernie korzystam z usług
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
no teraz buduje zdunek nowy serwis w Gdyni. liczę na jakość w tamtym miejscu. na projektach powiem że prezentuje się nieźle. a wiecie kiedy otwarcie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skorzystalam z nowo otwartego serwisu bmw Zdunek w Gdyni. Nie polecam, niestety. Nastepnym razem pojadę do Gdańska.....może będzie lepiej- w to wierzę ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od jakiegoś czasu korzystam z serwisu bmw Zdunek i muszę przyznać, że ceny do innych serwisów bmw np. w poznaniu są na prawdę konkurencyjne. Może nie jest idealnie, ale przyjęli samochód bez problemu, gdzie np. w Poznaniu Pani nie chciała mnie umówić na wizytę w serwisie bez podania przez telefon numeru VIN.... Tu zadzwoniłem i przyjechałem, trochę potrwało, ale samochód działa. Póki co jestem na tak i na pewno wrócę do nich jeszcze nie raz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też byłem ostatnio w Zdunku i jestem zadowolony, potwierdzili to co już jeden mechanik powiedział, więc przy 3 opiniach 2 takie same znaczy, że się znają. Co do marki premium i salonu na Wielkopolskiej wygląda nie źle, ale jeszcze mnie nie stać na taki samochód :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie widac jak w d*pie mają standardy ;) skoro umawiaja bez vin. Oni przecież nie widzą różnicy między X4 a dusterem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A w ogóle zrozumiałeś o co chodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ale to bardzo odradzam Zdunka chyba że ktoś lubi odbierać samochód po 3-4 razy z serwisu bo za każdym razem jest coś nie tak. Gdańsk zawsze okazywał się felerny jak jego wszyscy pracownicy na dziale serwisu, tak samo niestety jest w Gdyni nie kompetencja pracowników oraz brak doświadczenia mechaników zwanych potocznie "Mistrzami" jest niedorzeczna. Od wielu lat serwisowałem tam wszystkie bmw ale po ostatnim serwisie musiałem zaprzestać. Polecam bardzo Bawarie w Gdyni, zrobiłem tam tylko dwa serwisy ale jak dotąd wszystko w jak najlepszym porządku, szacunek dla klienta o 100% większy nie mówiąc już o rzucanie w klientów breloczkami i kubkami po każdym serwisie, miły gest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A czy auto zakupione w zdunku można serwisować w Bawarii ? Zdunek 3 raz ma auto usterki nie potrafią zdiagnozować a ewidentnie jest ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Totalna bzdura i faworyzowanie innego serwisu ... Konkurencja się wypowiedziała z braku Klientów ? ! :) Z racji ogromnego stażu BMW w Gdańsku pewne rzeczy są "wypracowane" schematami i znacznie przyśpiesza obsługę Klientów natomiast produkty tej Niemieckiej marki są samochodami bardzo rozwiniętymi, a zarazem bardzo mocno zakodowanymi, niedostępnymi (wynika to z szeroko zaawansowanych rozwiązań, którymi producent nie chce się dzielić z konkurencją). Niestety diagnostyka i naprawa takiego samochodu jest bardzo czasochłonna i nawet po dostarczeniu nowych części ich kalibracja i zainstalowanie jest czasem unieruchomione poprzez "kapryśny" system i zachowanie komponentów (pewnie nie raz zawiesił się Państwu komputer bądź coś nie zainstalowało się tak jak powinno). Jeżeli opieramy się na pomocy "zewnętrznej" np. BMW Polska lub Niemcy jest to dodatkowy CZAS diagnozy ... BMW jest wspaniałą marką, perfekcyjnie zaplanowaną natomiast ilość elektroniki, czujników, wszelakich wspomagaczy jest tak ogromna, że encyklopedia PWN była by elementarzem przy rozpisaniu tych wszystkich dodatków. Jest to "tylko" elektronika, która w każdej chwili może się najzwyczajniej w świecie zepsuć. Człowiek też idzie i nagle skręci nogę, albo boli go głowa. Natomiast wracając do personelu BMW Zdunek Gdańsk jest tam grono Osób, które pracują tam "od zawsze" i naprawdę wiedzą co robią. Owszem niektóre diagnozy trafia się niestety metodą prób i błędów, ale to jest właśnie doświadczenie i nauka. Nie spotkałem się jeszcze z marką, aby wszystko było naprawione Tip-Top (mówię o skomplikowanych naprawach), a nie zwykłych przeglądach. Jeżeli mówimy o powrotach i nie dopatrzeniach po serwisie (niedokręcone plastiki, śrubki itp.) to jak najbardziej jestem za zminimalizowaniem takich przypadków do zera. Diabeł tkwi w szczegółach i to jest ta jakość, która zawsze powinna być zachowana w 100%.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry