Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, szybka naprawa, bardzo dobry kontakt. Polecam
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 marca 2022

Robert - opinia wątek zamknięty Juz dawno nie spotkalem tak uczciwego czlowieka jak Pan Marek. Wszystko...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 grudnia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Konkretnie, tanio i bardzo profesjonalnie. Polecam
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Tablet wątek zamknięty Przy demontażu odkręcił 6 wkręty, a po złożeniu zakręcił tylko 2! Gdzie są...
~Helena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2019

pełen profesjonalizm od początku do końca, niezwykle rzadko spotykany w naszym kraju. wątek zamknięty Chciałbym niniejszym złożyć moje serdeczne i szczere wyrazy uznania, dla Pana...
~Artur Ziółkowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Naprawa Huawei P9 L po upadku wątek zamknięty Profesjonalizm i szybkość usługi przy konkurencyjnych cenach oraz przyjazne...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

SPRAWNA NAPRAWA wątek zamknięty Polecam. Naprawa na poczekaniu, ceny konkurencyjne solidne wykonana usługa.
~OLEG
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Jestem bardzo mile zaskoczona wątek zamknięty profesjonalnością Pana,który nie dość że nie wziął żadnej kwoty pieniędzy za...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

W porzo cżłowiek wątek zamknięty Warto oddać telefon do naprawy. Wszystko ok. Korzystałem już dwa razy....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Rewelacyjna wątek zamknięty Super miła.szczera obsługa
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Naprawa tel wątek zamknięty Witam serwis na najwyzszym poziomie. Cenowo i czasowo nie do pobicia przez...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Sprawna naprawa wątek zamknięty Polecam Serwis GSM4YOU. Naprawa na poczekaniu, ceny konkurencyjne solidne...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Pozytyw wątek zamknięty Polecam ten serwis,myślę że jest cenowo bardzo konkurencyjny,ale dlatego to...
~Janek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Profesjonalny serwis wątek zamknięty Witam, Z Wielka przyjemnoscia wystawiam opinie. Serwisant uczciwy, pełny...
~M.S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

15.02.2016 wątek zamknięty Tanio,szybko i dobrze.Oddalem 2 telefony do naprawy.Pierwszy 40% taniej...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Bardzo fachowe podejście do klienta Nokia N8 wątek zamknięty Byłem z moją Nokią N8 na odzyskanie kodu zabezpieczającego ale po operacji...
~Bartek M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry