Widok
Serwis OK. Polecam Wszystkim
Nie rozumiem negatywnych opinii pojawiających się na tej stronie. Już kilka razy miałam do czynienia z serwisem AGD i nigdy mnie nie zawiedli. Mojej mamie w Wigilię zepsuła się pralka. Niestety, żaden z serwisantów innych firm nie chciał do niej przyjechać. Dopiero firma AGD udzieliła nam natychmiastowej pomocy. Dlatego polecam wszystkim serwis i pozdrawiam serdecznie Pana Zbyszka! :)
Moja ocena
Agd
kategoria: Naprawa i serwis AGD
obsługa: 6
jakość usług: 6
terminowość: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6