Nie rozumiem negatywnych opinii pojawiających się na tej stronie. Już kilka razy miałam do czynienia z serwisem AGD i nigdy mnie nie zawiedli. Mojej mamie w Wigilię zepsuła się pralka. Niestety, żaden z serwisantów innych firm nie chciał do niej przyjechać. Dopiero firma AGD udzieliła nam natychmiastowej pomocy. Dlatego polecam wszystkim serwis i pozdrawiam serdecznie Pana Zbyszka! :)