Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem bardzo zadowolona z jakosci usługi. wątek zamknięty Przemiła obsługa,fachowiec na dzisiatke!!!!Bardzo szybka fachowa...
~BOZENA MACH
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Zadowolony klient wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta. Polecam
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanym atutem jest szybkość działania. Fachowiec pojawił się w dniu...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty W dniu zgłoszenia pan wykonał naprawę telewizora wracając z innej,szybko i...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa. Szybki kontakt. Pan przyjechał do domu,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Polecam!! wątek zamknięty fachowa i miła obsługa, konkretnie na czas i nie drogo naprawdę polecam :)
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Naprawa telewizora wątek zamknięty W moją wolną sobotę uszkodził mi się telewizor samsung- obraz zrobił się...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Ekspresowa naprawa mojego telewizorka. Dziękuje :) wątek zamknięty Bardzo szybka reakcja na moje zgłoszenie, miła obsługa oraz dobra cena za...
~Kasztan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Super kontakt, punktualność i fachowość wątek zamknięty Tak jak w tytule fachowcy godni polecenia. Bardzo fajna sprawa z zamawianiem...
~Maja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2013

Beata - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim skorzystanie z usług tego serwisu. Fachowa obsługa i...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

Fachowiec godny polecenia! wątek zamknięty Moje zaniedbanie sprawiło, że możliwość naprawy stanęła pod znakiem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

Ślicznie dziękuję :) wątek zamknięty Od ręki, w przystępnej cenie i w bardzo miłej atmosferze Pan przyjechał i po...
~Smoka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście, naprawa wykonana w domu, szybko, sprawnie i w...
~Wojciech Pokora
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

szybko i solidnie wątek zamknięty szybki dojazd do klienta (mieszkam w Gdyni ,byłem mile tym faktem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

godny polecenia wątek zamknięty Szybko zlokalizowana i usunięta na miejscu usterka za przystępną cenę....
~Julita
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2011

uczciwy i szybki wątek zamknięty Szybko zlokalizował problem na miejscu, dosyć szybko sprowadził część, a do...
~Krzysztof Ch.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

serwis godny polecenia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i bezkonfliktowo.
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 października 2010

godne polecenia wątek zamknięty serwisant bardzo miły, błyskawicznie lokalizuje usterke a co najważniejsze ma...
~Maciej Chmielewski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry