Widok

Serwis motocyklowy :-(

Dwa lata temu kupiłem motocykl BMW R 1200C wierząc ,że dla serwisu(autoryzowany) nie będzie "zagadek" jeśli chodzi o obsługę tego modelu.
Zleciłem aby wymieniono wszystkie płyny, filtry oraz świece a także wyregulowano zawory jak również skasowano błędy ABS(paliły się kontrolki).
Jakież było moje zdziwienie kiedy po ustaleniu na początku ceny rachunek otrzymałem taki sam jak ustaliliśmy za zlecone usługi lecz oświadczono ,że mój motocykl nie ma wyregulowanych zaworów gdyż nie mają (jeszcze) mechanika który by podjął się tej (skomplikowanej) pracy. Również nie skasowano błędów ABS ponieważ serwis jeszcze nie posiadał(i do dziś nie posiada ) kabla i wtyczką serwisową do tego modelu.
Kolejna moja wizyta była spowodowana zamówieniem części co również nie obyło się bez problemów, gdyż po 2 tyg. oczekiwania okazało się ,że moją część wydano komu innemu.
Dziś kolejny raz byłem zmuszony zamówić zwykły uszczelniacz(wartość ok.30 zł) lecz odpowiedziano mi ,że nie można określić terminu dostawy(może tydzień lub dwa?) Zastanawiam się czy serwis "BMW-ZDUNEK" jest potrzebny jako pośrednik w zamawianiu części jeśli terminy realizacji zamówienia mają takie jakby część była dopiero produkowana?
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 3
 
jakość usług: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
kto cie obslugiwal ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co ty za głupoty wypisujesz z tymi zaworami mechanik który tam pracuje ogarniał zawory jak ty jeszcze o swoim R1200C nie marzyłeś
( znam mechanika od wielu lat i ma renomę w trójmiejski w środowisku motocyklowym )
A w temacie części to wiedz, że serwis nie ma wpływu na dostępność części u producenta i jak termin dostawy jest podany 7-14 dni to trzeba tyle czekać i koniec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry