Widok

Serwis warty rekomendacji

Zawsze miałam sceptyczne podejscie do spedawania przez pośrednictwo. Ponieważ nie miałam możliwości i czasu na zajęcie się sprzedażą mojej nieruchomości musiałam skorzystać z pomocy agencji. Biuro Namor znalazłam na portalu Trójmiasto. Właśnie sprzedałam mieszkanie i chcę podziękować zarówno Panu Romanowi jak i wszystkim którzy podzielili się opiniami na portalu. Wszystkie opinie są 100% prawdą. Pan Roman zaoferował wspaniały, profesjonalny serwis. Jest cierpliwy, ma dobrą znajomość rynku i wiedzę branżową, bardzo zwraca uwagę na potrzeby klienta, jest bardzo zorganizowany, punktualny i super pomocny. Czułam, ze jest pod dobrą opieką. Cały proces sprzedaży poszedł gładko, był super przygotowany przez Pana Romana. Nie musiałam się o nic martwić. Serdecznie polecam usługi Pana Romana, jest to serwis 6-cio gwiazdkowy.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Pani Joanno za opinię. Ja dodatkowo oprócz finalizacji transakcji jestem zadowolony, że mogłem poznać i współpracować z tak wspaniałymi ludźmi jak obie strony oraz, że mieszkanie trafiło w odpowiednie ręce :). Serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry