Widok
Serwis z klasą
Wiele razy wzywałam fachowca do mojej pralki,nikt nie chciał mi pomóc.Wszyscy mówili że to złom.Dopiero ten miły pan zreperował mi staruszkę pralkę tanio. Polecam wszystkim
Moja ocena
Agd
kategoria: Naprawa i serwis AGD
obsługa: 6
jakość usług: 6
terminowość: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6