Sex Shop Pleasure

Sexshopy

Gdynia, Świętojańska 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena Świetna obsługa , nienachalna i kompetentna. Największy wybór jaki widziałam...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

Halina - ocena Super sklep wraz z obsługą :)
~Halina
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

Justyna Sol. - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogronmym wrażeniem wnętrza sklepu a jednocześnie obsługą.Byłam...
~Justyna Sol.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 listopada 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty Przemiła obsługa która potrafi świetnie doradzic, przystępne ceny, piękny...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Mirek - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu miłośnikowi gadżetów erotycznych.Przyjechałem na weekend z...
~Mirek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Czysta przyjemność. wątek zamknięty Zakupy w tym sklepie to przyjemność☺ Bogaty asortyment, bardzo miła,...
~Cielak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Wszystko na wysokim poziomie obsługa jak i asortyment. Podejście do klienta...
~Solidny przedstawiciel Gdynia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Przemilo wątek zamknięty Rewelacyjna obsluga, wyjatkowo cierpliwa i swietnie doradza, Asortyment...
~Agi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Super wątek zamknięty Bardzo polecam sex shop pleasure za duży wybór i przesympatyczną fachową...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

Bardzo miła, fachowa obsługa oraz bogaty asortyment wątek zamknięty Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Polecam serdecznie! Bardzo mila...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

SUPER wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem ładnym i estetycznym wyglądem sklepu, jak i...
~Amanda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

goraco polecam:) wątek zamknięty polecam z czystym sumieniem!!! piekne wnetrze.. mila obsluga!! jestem pod...
~kamila gdansk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry