Sex Shop Venus

Sexshopy

Gdynia, Starowiejska 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M - opinia wątek zamknięty Ceny dwukrotnie wyższe od cen na stronie internetowej sklepu. Obsługa...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

OKŁAMANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty WITAM JAK W TEMACIE OKŁAMAŁA MNIE SPRZEDAWCZYNI CHCIAŁEM COS ALA KAMAGRA A...
~DARO
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

reklamacje wątek zamknięty Sklep nastawiony na to ze jak ptodukt sie zepsuje to wina uzytkownika. Odalam...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2014

polecam wątek zamknięty sklep fajnie zaopatrzony, chetnie robie tam zakupy, zero krempacji, polecam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

porażka wątek zamknięty Obsługa miła ale ceny to jakaś pomyła, 3 krotna przebitka cenowa
~oszukany klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

odośnie opinii Pana DARO 26 wątek zamknięty Witam, odnośnie opinii Pana DARO 26: W sklepie posiadamy Venicon for Women...
~sprzedawca
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

:)))) wątek zamknięty Po dzisiejszej wizycie w sklepie na Starowiejskiej mogę śmiało powiedzieć....
~Krzysztof. D
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Obsluga poniżej krytyki. wątek zamknięty Przestrzegam przed zakupami na starowiejskiej w gdyni. Pani tam sprzedajaca...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

Tragedia!nie polecam. wątek zamknięty Sklep nawet nieżle zaopatrzony,jednak Pani tam sprzedająca nie ma pojęcia o...
~Jurek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry