Restauracja Chińska Shanghai

Restauracje

Gdynia, gen. Józefa Bema 19/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakub - ocena Polecam wieprzowinę po syczuański
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 czerwca 2024

Alicja - ocena Bardzo smacznie i niedrogo, do tego mila obsługa i fajny klimat, przychodzę...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 maja 2024

1463207 - opinia wątek zamknięty niepowtarzalna - takiej nie ma nigdzie a wiem co piszę. gorąco polecam.
~1463207
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2022

Najlepsze chińskie smaki w Polsce! wątek zamknięty Jako, że jestem amatorem azjatyckich smaków byłem w wielu miejscach, ale to...
~Kuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Najlepsza restauracja wątek zamknięty Bywałem w różnych miejscach na świecie i jadałem różne rzeczy ale uważam, że...
~Piter
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Kocham! wątek zamknięty Jedzenie pyszne, zawsze na wysokim poziomie. Ceny bardzo przystępne. Małe...
~A.K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2017

Szału nie ma wątek zamknięty Tak, to jest kuchnia chińska. Raczej garkuchnia. Makaron (spaghetti!pszenny)...
~Kocio
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

extra! wątek zamknięty Jem tam czesto, na prawde mega! POLECAM
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Bardzo smacznie polecam wątek zamknięty Pyszne jedzenie dobrze doprawione, cenowo przystępnie. Bardzo często tam...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Restauracja Chińska Gdynia ul. Bema 19]1 wątek zamknięty Czasem tam chodzę i zawsze jem smaczne potrawy. Zawsze mi...
~Teresa Rapacz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2016

Niestety wątek zamknięty Mam wrażenie, że zmienił się w tej restauracji kucharz, bo kiedyś potrawy...
laurta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Najlepsza Chińska kuchnia w Polsce! wątek zamknięty Chodzimy tam co tydzień:) Jedzenie pyszne! Ci co piszą ,że jest nie dobre...
~Kuba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Lepiej zjeść gdzie indziej wątek zamknięty Wizyty w różnych restauracjach przyzwyczaiły mnie do tego ,że obsługa...
~Morwa
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Nie polecam tej restauracji a wrecz nazwala bym to ,,barem szybkiej...
~JOANNA
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

jedzenie bardzo dobre wątek zamknięty polecam ta knajpke . dziala ona juz od wielu lat. Jedzenie bardzo dobre ,...
~xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Bardzo smacznie! wątek zamknięty kolacja składała się z zupy i drugiego dania na deser już nie było miejsca,...
~Ola z Gdyni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Polecam! wątek zamknięty Byliśmy obsłużeni bez zarzutu, właściciel pochodzący z Szanghaju doradził...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Jesteśmy zadowoleni wątek zamknięty Jeździliśmy do Gdańska nie wiedząc że pod nosem mamy tak dobrą restaurację...
~SiM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

zaglądam regularnia bo jedzonko jest pierwsza klasa wątek zamknięty Ci co piszą inaczej mają coś nie takz kubkami smakowymi,bywałem w wielu...
~hardy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

Polecam - jest przepysznie wątek zamknięty Od kilku lat regularnie korzystam wraz z mężem i znajomymi z tej restauracji....
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
72

postów

56

wątków

do góry